szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
ANNA PRZYBYLSKA W SZPITALU. Aktorka ponownie trafiła do szpitala - na badania

ANNA PRZYBYLSKA W SZPITALU. Gwiazda znów trafiła na szpitalny oddział

Anna Przybylska znów trafiła do szpitala! Aktorka odczuwała nieprzemijający ból po usunięciu guza trzustki, który jest ponoć typowy dla takich zabiegów. Jednak stan Anny Przybylskiej wymagał ponownej hospitalizacji.

Tagi: ania przybylska chora, ania przybylska operacja, ania przybylska w szpitalu, anna przybylska, anna przybylska chora, anna przybylska operacja, anna przybylska w szpitali, W jakim stanie jest Przybylska

ANNA PRZYBYLSKA W SZPITALU. Gwiazda znów trafiła na szpitalny oddział

Anna Przybylska znów trafiła do szpitala.

fot: WBF

Anna Przybylska niedawno przeszła operację usunięcia guza trzustki. Wydawało się, że wszystko już jest w porządku, bo gwiazda opuściła szpital. Niestety, Super Express donosi, że gwiazda wróciła na oddział Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Zobacz też: Anna Przybylska wyszła ze szpitala. Czy to już koniec choroby?

Okazało się, że Anna Przybylska cierpi na nieprzemijający ból, który jest typowym objawem po takich operacjach. Jednak stan aktorki wymagał ponownej hospitalizacji.

Lekarze wykonali tam wiele badań i przez kilka dni, do otrzymania wyników, aktorka zostanie w szpitalu. Na szczęście czuwa przy niej Jarek. Piłkarz zaraz po treningach Lechii biegnie do swojej ukochanej. Zajmuje się nią przez kilka godzin, aby następnie wrócić do domu i położyć spać ich trójkę dzieci - czytamy w Super Expressie.

Mamy nadzieję, że aktorka szybko wróci do zdrowia!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 05.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, który ją uśmiercił
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, ...

Anna Przybylska padła ofiarą szokującego braku rzetelności dziennikarskiej. Jeden z portali plotkarskich uśmiercił aktorkę. Gwiazda zażądała usunięcia informacji, przeprosin oraz zastrzegła sobie prawo do podjęcia kroków prawnych przeciwko serwisowi. Teraz portal przeprosił ...