szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Anna Wintour naczelna Vogue US dostała kolejną propozycję. Czy rzuci kierowanie magazynem VOGUE?

ANNA WINTOUR i VOGUE. Czy dojdzie do rozwodu?

Anna Wintour redaktor naczelna VOGUE US, awansowała. Od 2013 roku będzie także pełniła funkcję dyrektora artystycznego wydawnictwa CONDE NAST. Tak, tego samego, które wydaje magazyn, którym kieruje. 63-letnia redaktor naczelna ani myśli zwalniać tempo.

Tagi: anna wintour, ANNA WINTOUR AWANSOWAŁA, ANNA WINTOUR I DIABEŁ UBIERA SIĘ U PRADY, ANNA WINTOUR VOGUE, ANNA WINTOUR-WIKIPEDIA, ile lat ma anna wintour

ANNA WINTOUR i VOGUE. Czy dojdzie do rozwodu?

Anna Wintour w 2013 roku została dyrektorką artystyczną wydawnictwa, które wydaja magazyn VOGUE

fot: BULLS

Anna Wintour awansowała! Obejmie nowe stanowisko w wydawnictwie Condé Nast. Będzie teraz nie tylko redaktor naczelną amerykańskiej edycji magazynu VOGUE. Anna Wintour nowa dyrektor artystyczna będzie teraz kierować niemal całym wydawnictwem. Czy będzie rządzić w stylu, który został uwieczniony w hicie Diabeł ubiera się u Prady? Czas pokaże.

Teraz jednak szefowa Vogue'a zbiera jedynie gratulacje. W kuluarach pojawiają się jednak już głosy tych, którzy widzą w tym awansie... schyłek kariery Anny Wintour. Bo choć Anna Wintour jest ikoną w świecie mody, biznesu i sztuki ma tylu fanów, ilu wrogów. Jej "nieszablonowy" sposób zarządzania ludźmi przeszedł nie tylko do historii, ale zaskarbił jej też bardzo wielu przeciwników. I choć nikt nie przeczy, że ma wizję i wiedzę, dzięki której wpływa na międzynarodowe trendy to spora część modowego świata jest jej nieprzychylna.

Przypomnieć jednak należałoby, że dla wydawnictwa Anna Wintour jest legendą, która w 2013 roku będzie świętować 25-lecie pracy na czele VOGUE. Być może jednak w kolejnym roku jej obowiązki przejmie Sally Singer...

Autor: MC

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 15.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również