szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czy Sarah Jessica Parker zastąpi Annę Wintour na miejscu naczelnej VOGUE US?

Anna Wintour wyznaczyła swoją następczynię! Kogo widziałaby na miejscy naczelnej VOGUE US?

Anna Wintour ma już kandydatkę do fotela naczelnej amerykańskiego Vogue'a! Wybór Królowej Mody bardzo zaskakuje, zwłaszcza, że nie jest to osoba ściśle związana z branżą mody. Podpowiadamy tylko, że to znana aktorka popularnego serialu...

Tagi: anna wintour, ANNA WINTOUR VOGUE, następczyni anny wintour, nowa naczelna vogue us

Anna Wintour wyznaczyła swoją następczynię! Kto ma szansę zastąpić słynną naczelną VOGUE'A?

Anna Wintour wyznaczyła swoją następczynię. Kogo widziałaby w roli naczelnej amerykańskiego Vogue'a?

fot: BULLS

Anna Wintour to prawdziwa tuza świata mody. Od niemal 26 lat pełni funkcję naczelnej amerykańskiego wydania Vogue'a. To pod jej skrzydłami pismo zyskało status biblii mody, a wielu promowanych w nim projektantów, fotografów i modelek wspięło się na szczyt kariery w branży.

W zasadzie nikt dziś nie wyobraża sobie, by imperium Vogue'a wartym obecnie prawie 300 mld dolarów, mógł zarządzać ktoś inny niż wielka Anna Wintour. Jedak od czasu do czasu w mediach pojawiają się spekulacje, kto ewentualnie mógłby zastąpić wszechwładną naczelną Vogue US.

Ostatnio głos w sprawie postanowiła zabrać główna zainteresowana. Wygląda na to, że słynna naczelna ma już pomysł na to, kto zastąpi ją w tej funkcji, gdy zdecyduje się odejść na emeryturę. Jak się okazuje nie jest to nikt z jej najbliższych współpracownik. Ba! Nie jest to nawet osoba, która kiedykolwiek miała do czynienia z kierowaniem modowym magazynem!

Jak informują zagraniczne media, Anna Wintour widzi w roli przyszłej redaktor naczelnej Vogue'a aktorkę Sarę Jessikę Parker! Wintour od lat podziwia styl gwiazdy Seksu w Wielkim Mieście, obie panie prywatnie bardzo się lubią i przyjaźnią. Na blogu PerezHilton.com czytamy:

Znajomi Anny są zaniepokojeni słuchając, jak opowiada wszem i wobec, że wierzy, iż to właśnie Sarah Jessica Parker będzie jej najlepszą następczynią. To wydaje się zaskakującym żartem, ale tak do końca nie jest. Wintour uważa Sarah za prawdziwą ikonę mody i legendę "Seksu w Wielkim Mieście", co jej zdaniem predysponuje aktorkę do zostania pewnego dnia naczelną największego magazynu modowego na świecie.

Popieracie ten wybór?

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 31.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również