szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Anna Wintour zaproszona na ślub Clooneya i Alamuddin. Będzie kolejna kontrowersyjna okładka Vogue'a?

Anna Wintour została zaproszona na ślub George'a Clooneya i Amal Alamuddin. Podobno para chce pojawić się na okładce Vogue'a, idąc w ślady Kim Kardashian i Kanye'go Westa. Zdjęcie ślubne na okładce Vogue'a - nowa moda wśród gwiazd?

Tagi: Amal Alamuddin, anna wintour, george clooney, Vogue

Anna Wintour zaproszona na ślub Clooneya i Alamuddin. Będzie kolejna kontrowersyjna okładka Vogue'a?

fot: mat. prasowe

George Clooney, wieczny kawaler, jakiś czas temu zaręczył się z prawniczką Amal Alamuddin. Jak się okazuje para od razu wyznaczyła datę ślubu i z dużym wyprzedzeniem chce wszystko zaplanować.

Już wiadomo, że Panna Młoda na ślubie pojawi się w sukni Oscara de la Renty, a Clooney tego dnia założy garnitur Giorgio Armani. Na wesele aktor chce wynająć zamek Highclere Castle, w którym rozgrywa się akcja ulubionego serialu jego narzeczonej, Downton Abbey!

Teraz przygotowywana jest lista gości na której znalazła się Anna Wintour. Redaktor naczelna amerykańskiego Vogue'a podobno przyjęła już zaproszenie na ślub. Jej obecność nie jest przypadkowa, parze marzy się wspólna okładka w magazynie. Czyżby Kim i Kanye zapoczątkowali nową modę?

Zobacz też George Clooney planuje wesele w zamku z serialu Downton Abbey! >>>>

Wesele, które odbędzie się za rok będzie wielkim wydarzeniem w świecie show-biznesu!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 03.09.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
George Clooney planuje wesele w zamku z serialu Downton Abbey!
George Clooney planuje wesele w zamku ...

George Clooney, wieczny kawaler, nie tylko się zaręczył, ale wygląda na to, że jego ślub będzie dużym wydarzeniem. Aktor chce wynająć zamek Highclere Castle, w którym rozgrywa się akcja ulubionego serialu jego ...