szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Carole Middleton - babcia królewskiego dziecka

Babcia dziecka Kate Middleton: kim jest? Oto życiorys babci królewskiego dziecka

Carole Middleton - babcia dziecka Kate Middleton - to ona będzie rządzić w pokoju nowego królewskiego potomka. Otoczy opieką małego następcę lub następczynię tronu podobnie jak nieżyjąca już Królowa Matka swojego najstarszego wnuka Karola. Co ciekawe, Carole także nie będzie miała rywalki w postaci drugiej babci.

Tagi: babcia dziecka kate i williama, babcia dziecka kate middleton, babcia dziecka księcia williama, babcia dziecka middleton, babcia książęcego dziecka, babcia middleton, Carole Middleton, dziecko księżnej kate babcia, kate middleton dziecko babcia

Babcia dziecka Kate Middleton: kim jest? Oto życiorys babci królewskiego dziecka

Carole Middleton - babcia królewskiego dziecka

fot: BULLS

Carole Middleton przejmie pałeczkę w wychowywaniu królewskiego potomka. Warto z tej okazji poznać jej życiorys. Nie była nigdy intelektualistką, ale urzekała młodzieńczą urodą oraz radosnym i naturalnym sposobem bycia. Zanim skończyła szkołę, dorabiała w soboty w sklepie C&A. Kiedy Carole dostała zatrudniła się jako stewardesa w nowo powstałych liniach British Airways, poznała atrakcyjnego dyspozytora lotów Michaela Middletona.

Zobacz też: Zdjęcia Kate Middleton z dzieckiem! >>

Middletonowie należeli do zamożnej klasy średniej i częściowo wywodzili się z arystokracji. Carole odziedziczyła po matce sporo ambicji. Tak jak ona przeprowadzała się, żeby jej dzieci mogły piąć się po szczeblach hierarchii społecznej. Carole wykazała się też zmysłem do biznesu. Kiedy wychowywała dzieci i non stop jeździła do przedszkola czy kościoła, zauważyła, że inne matki chętnie kupowałoby gotowe zestawy na kinderbale. Matka Kate założyła swoją firmę wysyłkową, która okazała się sukcesem. Carole wynajęła mały zakład produkcyjny, a Kate i Pippa występowały jako modelki w katalogach firmy.

Carole Middleton przestrzegają prostej zasady: uśmiechaj się i wytrzymaj. Nigdy nie skomentowała pogłosek o tym, że ze względu na dawną pracę stewardesy, w kręgach królewskich nazywana była drzwiami awaryjnymi. Nie odniosła się też do plotek, że używa takich słów i sformułowań jak toaleta czy miło mi pana poznać, które w świecie arystokratów uważane są za prostackie. Nie broniła się też, kiedy kamery przyłapały ją, kiedy żuła gumę na defiladzie księcia Williama w Sandhurst.

Zobacz też: Ciążowe stylizacje księżnej Kate>>

Brytyjskie media wytykają Carole, że ma zamiłowanie do wiejskich jarmarków, wyjeżdża na narty, stosuje dietę Dukana i regularnie odwiedza dom handlowy Peter Jones. Każdy jej ruch jest analizowany i wyśmiewany, ale Carole nic sobie z tego nie robi. Nie zareagowała nawet na medialną burzę po tym jak jedna z gazet napisała o kokainowych przygodach jej brata Gary'ego na Ibizie.

Gdyby Diana żyła, to ona byłaby Królową - Babcią, a prasa nie zwracałaby pewnie uwagi na Carole Middleton. Według niektórych jednak, księżna Diana mogłaby czuć się zagrożona, widząc sukcesy Carole w roli bizneswoman i żony.

Zobacz też: dziecko Kate Middleton może być porwane! >>

Tragiczna i przedwczesna śmierć Diany być może przyczyni się do prawdziwie egalitarnego wychowania najmłodszego członka rodziny królewskiej. Pierwsze dziecko Kate i Williama będzie spędzać tak samo sporo czasu w Bucklebury, co w Clarence House. Także wakacje na plaży w Mustique będą mu tak samo znane jak zabawy z psami corgi.

Zobacz też: dziecko księżnej będzie spać w polskiej kołysce! >>

Jest jednak bardzo ważna kwestia, która łączy obie rodziny. Zarówno rodzina Middletonów jak i rodzina królewska, cenią sobie obowiązkowość, przyzwoitość i dyscyplinę. Mówi się, że z kolei ważną cechą Carole będzie jej szacunek dla monarchii. Istniejącego porządku społecznego w Wielkiej Brytanii najmocniej chyba bronią właśnie świeżo upieczeni członkowie klasy średniej. Być może dlatego Carole Middleton będzie najlepszą babcią dla dziecka z nowoczesnej rodziny królewskiej.

Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...