szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

BARBARA KURDEJ-SZATAN odmówiła udziału w sesji dla Playboya!

Barbara Kurdej-Szatan nie zdecyduje się na rozbieraną sesję! Aktorka stara się skupić na swojej karierze, a okładka w Playboyu równie dobrze może jej w tym pomóc, co zaszkodzić. Uważacie, że urocza blondynka z reklamy Playa podjęła słuszną decyzję?

Tagi: barbara kurdej-szatan, BARBARA KURDEJ-SZATAN nago, BARBARA KURDEJ-SZATAN playboy

Barbara Kurdej-Szatan opowiada o swoich świętach! Dowiedz się jak wygląda Boże Narodzenie Basi Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej - Szatan opowiedziała nam jak spędza gwiazdkę!

fot: The Vestry

Na okładkach magazynu Playboy niejednokrotnie możemy zobaczyć znane gwiazdy i takie, które dopiero rozpoczynają karierę w show-biznesie. Barbara Kurdej-Szatan zaistniała przede wszystkim dzięki roli uroczej blondynki w reklamach sieci Play. Aktorka doskonale wykorzystała swoje pięć minut i wkrótce będziemy mogli ja zobaczyć w popularnym serialu M jak miłość.

Męski magazyn zainteresował się postacią uroczej blondynki i zaproponował jej okładkową sesję. Jak mówi sama aktorka w wywiadzie dla magazynu Gwiazdy: Jak widać, nie było mnie jeszcze na okładce. Odmówiłam. Uważam, że to nie jest dobry moment na taką przygodę.

Zobacz też najnowsze stylizacje Barbary Kurdej-Szatan >>>>

Basia Kurdej-Szatan nie zgodziła się na rozbieraną sesję, jakie były tego powody, zna je tylko ona sama. Ale trzeba przyznać, że aktorka stara się osiągnąć sukces dzięki swojemu talentowi i predyspozycjom, a nie za sprawą seksownego ciała!

Autor: MT

Zdjęcia: The Vestry

Publikacja: 24.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również