szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Beata Tadla i Jarosław Kret wzięli ślub?

Beata Tadla i Jarosław Kret wzięli ślub?! Takie informacje pojawiły się w polskich mediach. Podobno para jest już po ślubie, który odbył się pod koniec kwietnia w tajemnicy!

Tagi: Beata Tadla, Jarosław Kret, ślub tadla i kret, śluby gwiazd

beata tadla, jarosław kret

fot: WBF

Ostatnio nastała moda na ciche śluby gwiazd! Kilka dni temu przed ołtarzem stanęli w tajemnicy Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski. Teraz okazuje się, że Beata Tadla i Jarosław Kret też są już po ślubie, który odbył się pod koniec kwietnia!

Przeczytaj więcej o ślubach gwiazd

To była skromna ceremonia. Oni nie chcieli szumu wokół ślubu. Wiadomo, że pobrali się w kwietniu. Ale gdzie? Nie wiadomo. To jest ich tajemnicą. Teraz wybierają się na romantyczny wyjazd do Zakopanego. Są nierozłączni. Bardzo się kochają. Nie kłócą się, dbają o siebie - powiedziała znajoma pary w rozmowie z "Super Expressem".

Gratulujemy!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 10.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...