szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Beata Tyszkiewicz klnie w TAŃCU Z GWIAZDAMI! "Nikt jeszcze przede mną tak nogami nie zap***lał"

Kto by pomyślał, że tak dystyngowana dama jak Beata Tyszkiewicz potrafi tak kląć! Jurorka Tańca z gwiazdami rzuciła niecenzuralne słowo gdy oceniała występ jednej z par.

Tagi: aneta zając, BEATA TYSZKIEWICZ, stefano terrazzino, taniec z gwiazdami

TANIEC Z GWIAZDAMI. Beata Tyszkiewicz w jury nowej edycji!

Beata Tyszkiewicz w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami

fot: WBF

Siarczyste przekleństw padło w piątkowym odcinku Tańca z gwiazdami. I to z ust czołowej damy polskiego kina, Beaty Tyszkiewicz. Uchodząca za wzór klasy, elegancji i dobrych manier gwiazda najwyraźniej dała się ponieść emocjom i ni stąd ni zowąd rzuciła niecenzuralne słowo na p. Co tak bardzo zaskoczyło jurorkę?

- Nikt jeszcze przede mną na stole tak nogami nie zap***lał! - powiedziała Tyszkiewicz, oceniając występ Anety Zając i Stefano Terrazzino.

Para zatańczyła szybkiego jiva do hitu Footloose. Jurorzy byli pod wrażeniem sprawności z jaką para wykonywała drobne kroczki podczas tańca, ale chyba żaden z nich nie wyraził zachwytu używając tak dosłownego określenia jak Beata Tyszkiewicz.

Mocne słowo w ustach takiej damy? Wydawałoby się, że mogłoby się to wyrwać każdemu ale nie jej. Ale gwiazd najwyraźniej ma do siebie więcej dystansu niż myślimy.

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 16.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również