szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Beyonce w brytyjskim wydaniu VOGUE

BEYONCE dla VOGUE: Jestem feministką nowej daty!

Beyonce w brytyjskim Vogue. W wywiadzie autorka Single Ladies zapewnia, że jest za równouprawnieniem kobiet i tłumaczy dlaczego nazywając trasę koncertową użyła nazwiska po mężu.

Tagi: BEYONCE, beyonce 2013, beyonce feminizm, beyonce jay-z, beyonce knowles, beyonce koncert, beyonce listen, beyonce vogue, beyonce w polsce, beyonce world

BEYONCE dla VOGUE: Jestem feministką nowej daty!

Beyonce w najnowszym wydaniu brytyjskiego Vogue odpowiada na zarzuty

fot: BULLS

Beyonce rozpętała burzę, gdy zatytułowała swoją nową trasę koncertową Mrs. Carter. Organizacje feministyczne uznały, że daje zły przykład kobietom i cofa je do czasów sprzed równouprawnienia!

Beyonce w Vogue zaprzecza tym oskarżeniom i wyjaśnia swoją wizję feminizmu. Jak mówi: Dlaczego musimy wybierać, jakim typem kobiety będziemy? Dlaczego musimy wszystko szufladkować? Jestem kobietą i kocham nią być! Wierzę w równość i że przed nami wciąż daleka droga. Jeśli zaś chodzi o wykorzystanie nazwiska męża, Bey nie widzi w tym nic złego: Czuję się jak Pani Carter. Właśnie nią jestem! Mam w sobie więcej odwagi i determinacji niż kiedykolwiek. Czerpię je z tego, że znam swój cel i wiem, kim jestem od kiedy poznałam swoją córkę. Gdy się urodziła pomyślałam: OK, właśnie do tego mnie stworzono - opowiada.

Też uważacie, że Beyonce robi kobietom niedźwiedzią przysługę?

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!
http://www.glamki.pl/konkurs.htm

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 04.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.