szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Beyonce i Jay Z już ze sobą nie sypiają!

Beyonce i Jay Z ponoć przechodzą poważny kryzys. Według medialnych doniesień, para już nawet ze sobą nie sypia. Czy to definitywny koniec związku Beyonce i Jaya Z?

Tagi: BEYONCE, beyonce rozwód, jay z

beyonce, jay z

fot: Instagram Beyonce

Beyonce i Jay Z niemal od początku swojego związku uchodzili za jedną z najbardziej idealny par show-biznesu. Początkowo ukrywali swoje relacje, a ich ślub odbył się w tajemnicy. Nigdy też nie chcieli opowiadać o swoim życiu prywatnym, ale za to chętnie ze sobą współpracowali. Ich małżeństwo stało się niezłym biznesem, a oni sami zostali okrzyknięci najbogatszą parą artystów.

Niestety, od czasu feralnego nagrania z windy, na którym było widać, jak siostra Beyonce próbuje bić Jaya Z, a Beyonce nie reaguje, światowe media zalała lawina plotek na temat małżeństwa muzyków (Przeczytaj także: Przeczytaj także: Siostra Beyonce pobiła się z Jayem Z! [WIDEO]). Ponoć już od dawna Beyonce i Jay Z przechodzą głęboki kryzys, a obecnie myślą o rozstaniu, które miałoby nastąpić po zakończeniu ich wspólnej trasy koncertowej!

Teraz zagraniczne media podają nowe informacje, które mają świadczyć o coraz gorszych stosunkach pary. I to dosłownie. Ponoć Beyonce i Jay Z już ze sobą nie sypiają!

Napięcia między nimi są dużo ostrzejsze niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego podróżują oddzielnie, śpią w osobnych pokojach hotelowych. Mają także dwie różne garderoby i przebywają ze sobą praktycznie tylko podczas prób i występów - powiedział informator brytyjskiej Grazii.

Myślicie, że rzeczywiście małżeństwo Beyonce i Jaya Z niedługo się zakończy?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI I PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOK

Autor: Kinga

Zdjęcia: Instagram Beyonce

Publikacja: 26.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.