szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Muzyczne małżeństwo Beyonce i Jay-Z obchodzili 5. rocznicę ślubu. Para wypoczywa

BEYONCE i JAY-Z świętowali 5. rocznicę ślubu! Co małżonkowie robili na Kubie?

Beyonce i Jay-Z, jedna z najlepiej dobranych par show-bizu, postanowiła uczcić kolejny rok razem w słonecznej Hawanie. Wiemy, co zakochani małżonkowie porabiali na Kubie.

Tagi: 5 rocznica slubu Beyonce, BEYONCE, beyonce jay-z 5 lat razem, beyonce jay-z razem od 5 lat, beyonce jay-z w hawanie, beyonce w polsce, Jay-Z, Jay-Z i Beyonce 5 rocznica

BEYONCE i JAY-Z świętowali 5. rocznicę ślubu! Co małżonkowie robili na Kubie?

Beyonce i Jay-Z świętowali 5. rocznicę ślubu w Hawanie

fot: BULLS

Beyonce i Jay-Z już od 5 lat są małżeństwem! Dzień przed rocznicą, w środę wieczorem widziano państwo Carterów w sławnej restauracji La Guarida. Ona po prostu wyglądała przepięknie! Bez grama makijażu, zupełnie naturalna – wspomina kelnerka z knajpki Silvia Fernandez. Romantyczny nastrój psuła im niestety ciągła obecność policji. Gdy fani dowiedzieli się, że ich idole są na wyspie, nie odstępowali ich na krok. Ludzie kompletnie oszaleli. To było nieprawdopodobne – dodała informatorka. Bey i Jay musieli przy wsparciu funkcjonariuszy przedzierać się przez tłum, by dotrzeć do hotelu.

Okazało się, że autorka Single Ladies nie miała nic przeciwko obecności wielbicieli. Wyszła nawet na balkon, by się z nimi przywitać. Na drugi dzień do małżonków dołączyły ich mamy, Tina Knowles i Gloria Carter. Wszyscy razem zjedli obiad w przytulnej restauracji z widokiem na port. Wygląda na to, że Carterowie miło spędzają czas w przyjemnym klimacie… Nam pozostaje im życzyć kolejnych lat razem i… zazdrościć im wakacji w przyjemnym klimacie!

POLECAMY:

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 05.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.