szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ocieplenie na linii żon słynnych raperów

BEYONCE i KIM KARDASHIAN: Ocieplenie stosunków?

Beyonce przekonała się do Kim Kardashian? Narodziny North sprawiły, że Pani Carter spojrzała życzliwszym okiem na dziewczynę swego przyjaciela, Kanye. W ramach poprawienia wzajemnych stosunków, Beyonce zasypała córeczkę Kim i Westa prezentami.

Tagi: BEYONCE, beyonce jay-z, beyonce kim kardashian, beyonce north kardashian, beyonce prezent dla north, córka Kardashian prezenty, kim kardashian, Kim West córka, north baby shower, north kardashian prezenty, prezenty od beyonce, urodziny north

BEYONCE i KIM KARDASHIAN: Ocieplenie stosunków?

Beyonce i Jay-Z nierozłączni, na scenie i w życiu

fot: BULLS

Beyonce i Jay-Z w końcu dotarli do Kim Kardashian i Kanye Westa. Carterowie ze względu na napięte grafiki nie dotarli na baby shower, ale za to kupili małej krzesełko wysadzane kryształkami Swarovskiego za 11.800 $. Okazuje się, że ten wypasiony prezent był jedynie pierwszym z wielu. Para wydała kolejne 7.600 $ na trzyczęściowy zestaw sztućców od Elsy Peretti Padova, z wygrawerowanym imieniem dziewczynki oraz stworzone specjalnie dla małej fashionistki buciki od Diora.

Ostatecznym dowodem na to, że Beyonce i Jay-Z robią, co w ich mocy, by zaakceptować partnerkę Kanye było przyprowadzenie Blu Ivy, by poznała Nori. – Na spotkanie w Beverly Hills zabrali ze sobą córeczkę. Jest już wystarczająco duża, by interesować się dziećmi – zdradza informator. Wygląda na to, że Carterowie pogodzili się z myślą, że Kim zostanie w ich życiu na dłużej... Kto wie, może jak North podrośnie, znajdzie w Blu najlepszą przyjaciółkę!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 04.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.