szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gwiazdy też mają kompleksy. Jak sobie z nimi radzą?

Beyonce: jak poradziła sobie z kompleksami?

Beyonce wygląda fantastycznie. Na koncertach porywa tłumy. Ale prywatnie nie zawsze czuła się tak piękna, jak dziś. Przyznaje, że kiedyś miała kompleksy. Poradziła sobie z nimi za pomocą pewnych trików. Poznaj je.

Tagi: BEYONCE, beyonce figura, beyonce kompleksy, beyonce koncerty, beyonce taniec, beyonce wygląd, beyonce-wikipedia, diety gwiazd, sekrety gwiazd

Beyonce: jak poradziła sobie z kompleksami?

Beyonce dobrze wie jak podkreślać swoje walory

fot: BULLS

Beyonce nie ma posągowej sylwetki. Mimo to zachwyca miliony fanów na całym świecie. Bilety na koncerty Beyonce rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Tymczasem piosenkarka w dzieciństwie miała poważne kłopoty z akceptacją tego, jak wygląda. Miałam ładne, ale masywne nogi i bardzo szczupłe ramiona. Ale zamiast się tym zamartwiać, wzięłam się do pracy i zaczęłam ćwiczyć - zdradza gwiazda. Wkrótce moja ramiona nabrały lepszych kształtów, zresztą całe moje ciało też. Dziś, zwłaszcza odkąd jestem matką, czuję się seksowna jak nigdy dotąd.

Patrząc na to, jak prezentuje się na koncertach, trudno odmówić jej słuszności.
Autor: MC

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 03.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.