szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wideo zza kulis spotu reklamowego Beyonce as Mrs Carter for H&M!

BEYONCE jako MRS CARTER dla H&M. Zobacz wideo zza kulis!

Jak wam się podoba spot reklamowy Beyonce jako Mrs Carter dla H&M? Nam bardzo! Właśnie dlatego postanowiliśmy zajrzeć za kulisy kręcenia tej reklamy. :) Mamy dla was wideo prezentujące, jak przebiegały prace nad sesją zdjęciową i spotem reklamowym Beyonce z jej nową piosenką Standing on the sun.

Tagi: BEYONCE, BEYONCE H&M, beyonce HM, beyonce reklama H&M, beyonce reklama hm, beyonce spot reklamowy, beyonce standing on the sun, kostiumy kąpielowe h&m, stroje kąpielowe h&m

BEYONCE jako MRS CARTER dla H&M. Zobacz wideo zza kulis!

Beyonce jako Mrs Carter dla H&M

fot: Materiały Prasowe

Spot reklamowy z Beyonce jako Mrs Carter dla H&M, w którym piosenkarka reklamuje stroje kąpielowe, jest już gotowy. Na efekty fani Beyonce i marki H&M musieli jednak długo czekać. Współpraca zaowocowała powstaniem przepięknego lookbooka i egzotycznego spotu reklamowego, w którym piosenkarka zaśpiewała jedną ze swoich nowych piosenek, pt. Standing on the sun. Glamki.pl zajrzały za kulisy powstania reklamy. Jesteście ciekawi, jak wyglądały prace nad sesją, teledyskiem i spotem reklamowym?

Reżyserem spotu reklamowego z Beyonce jest Jonas Åkerlund, artysta odpowiedzialny, m.in. za sukces teledysku Telephone. Z kolei przepiękna sceneria, którą możemy podziwiać w reklamie to krajobrazy bajecznych wysp Bahama.

Beyonce miała bardzo duży udział w organizowaniu całej kampanii dla H&M. Piosenkarka jest nie tylko modelką, ale też jednym z projektantów kolekcji. Jej autorstwa jest także piosenka, którą słyszymy w tle spotu reklamowego. Nowy przebój wokalistki jest zatytułowany Standing on the sun.

Zobacz także: BEYONCE: Fragment nowego utworu w reklamie H&M! Posłuchaj nowej piosenki BEYONCE >>

Kampania H&M Summer 2013 rozpoczęła się 2 maja 2013. Zanim jednak popędzicie do sklepów obejrzyjcie kulisy kręcenia spotu reklamowego z Beyonce jako Mrs Carter dla H&M.
Autor: Monika P.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 08.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.