szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Beyonce znowu oskarżona o kradzież cudzych pomysłów

BEYONCE kopiuje stylizacje Kerli?

Beyonce szykując tourbook na trasę Mrs Carter Show najpierw przyjrzała się dokonaniom swoich koleżanek. Jedna z jej stylizacji wygląda niemal identycznie, jak ta, którą miała na sobie Kerli na okładce swojej płyty Utopia! Mniej znana koleżanka Beyonce skomentowała to na Facebooku.

Tagi: BEYONCE, beyonce koncert w polsce, beyonce stadion narodowy, beyonce w polsce, beyonce w warszawie, gwiazdy warsaw orange festival 2013, kerli, koncert beyonce w polsce, stadion narodowy, warsaw orange festival 2013, warsaw orange festiwal

BEYONCE kopiuje stylizacje Kerli?

Beyonce w tourbooku i Kerli w sesji do okładki płyty Utopia. Podobieństwo widać gołym okiem

fot: Facebook

Beyonce znowu pożycza pomysły od innych arystek? Na to wygląda! Muszę przyznać, że to strasznie fajne, zobaczyć Beyonce kopiującą mój pomysł. Gdy robiliśmy sesję do Utopii użyłam na ganku białego sprayu. Suknia oryginalnie jest w kolorze nude i została zaprojektowana przez genialnego Rocky'ego Gothercole. Whoop!

Kerli wpadła na pomysł z ośnieżoną sesją, ale tę samą sukienkę Amato Haute Couture, co autorka hitu Bow Down miały już wcześniej na sobie m.in. Nicki Minaj w klipie do Va Va Voom oraz Katy Perry podczas trasy California Dreams. To kolejny raz, gdy Pani Carter jest oskarżana o to, że za daleko posuwa się w inspiracjach.

Wokalistka podpisała milionowe ugody z artystami, którzy oskarżali ją o kopiowanie choreografii do Single Ladies i Countdown.
Co o tym myślicie? Czy gwiazdy, które są bardziej znane mają prawo bezkarnie sięgać po pomysły innych?

Beyonce zobaczycie w Polsce już 25 2013 maja podczas Orange Warsaw Festival.

Autor: News Girl

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 02.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.