szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Odwołany koncert Beyonce. Jakie były powody?

BEYONCE odwołała koncert. Cierpi na poranne mdłości?

Beyonce nigdy nie ukrywała, że pragnie drugiego dziecka. W ostatnich wywiadach sugerowała nawet, że zamierzają z Jayem-Z postarać się o nie jak najszybciej. Wszystko wskazuje na to, że Knowles przygotowywała sobie grunt pod pewne ważne oświadczenie.

Tagi: BEYONCE, beyonce drugie dziecko, beyonce jest w ciąży, beyonce koncerty, beyonce odwołała koncert, beyonce odwołuje koncert, beyonce oświadczenie, beyonce w ciąży, ciąża, odwołany koncert beyonce

BEYONCE odwołała koncert. Cierpi na poranne mdłości?

Beyonce wielokrotnie mówiła, że pragnie drugiego dziecka

fot: BULLS

Pierwsze podejrzenie, że Beyonce znowu jest w ciąży pojawiły się, gdy gwiazda wystąpiła na gali MET w kreacji, która miała za zadanie dyskretnie maskować jej brzuch. Następnie dziennikarze New York Post dotarli do wielu źródeł potwierdzających, że pani Carter spodziewa się dziecka. Kolejnym wyraźnym sygnałem, że coś jest na rzeczy jest fakt, że wokalistka ostatnio kontroluje każde zdjęcie zrobione podczas jej koncertów (czym zresztą narobiła sobie wielu wrogów wśród fotografów). No i wreszcie ostatnia, kluczowa poszlaka: gwiazda odwołała koncert w Belgii z powodu odwodnienia i wycieńczenia.

Wiemy, co zazwyczaj powoduje odwodnienie: poranne mdłości! Lekarze gwiazdy zalecili jej odpoczynek i kazali jej się wstrzymać z występami, aż dadzą jej zielone światło. Miejmy nadzieję, że Beyonce już wkrótce poczuje się lepiej.

Tysiące polskich fanów czekają na jej koncert, który jest zaplanowany na 25 maja 2013. I na wszelki wypadek oczywiście gratulujemy .

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 15.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.