szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Beyonce chce mieć więcej dzieci

BEYONCE znowu w ciąży? Artystka planuje kolejne dziecko!

Beyonce i Jay-Z już planują kolejne dziecko. Beyonce zdradziła, że marzy o tym, by Blue Ivy już wkrótce miała rodzeństwo!

Tagi: BEYONCE, beyonce 2013, beyonce blue ivy, beyonce dzieci, beyonce dziecko, beyonce koncert, beyonce koncert w polsce, beyonce w ciąży, beyonce w polsce, beyonce w warszawie, beyonce zdjęcia, beyone nowa płyta

BEYONCE planuje kolejno dziecko! Blue Ivy doczeka się rodzeństwa?

Beyonce już wkrótce ponownie zajdzie w ciążę?

fot: BULLS

Beyonce tak spodobało się bycie mamą, że już planuje kolejną ciążę. Chcę mieć więcej dzieci. Poza tym uważam, że moja córeczka potrzebuje towarzystwa – wyznała gwiazda. Knowles wierzy, że posiadanie rodzeństwa to świetna sprawa. Kocham być starszą siostrą. Gdy nadejdzie odpowiedni czas mam nadzieję, że Blue także będzie miała szansę odnaleźć się w tej roli - opowiada.

Co artystka uważa w tej chwili za swój priorytet? Oczywiście chronienie swojej córeczki. Jestem bardzo opiekuńcza. To najważniejsze zadanie na świecie – mówi wokalistka. Muszę robić wszystko, by Blue miała zdrowe, bezpieczne i normalne życie. Jestem prawdziwą szczęściarą, że wciąż mogę robić, to co kocham, ale teraz życie nabrało dla mnie głębszego sensu: być mamą - zdradza.

Mając za rodziców miliarderów, Blue Ivy raczej nie zakosztuje tego, co reszta świata uważa za normalne życie, ale z całą pewnością widać, że jej sławni mama i tata mają na jej punkcie świra. Trzymamy kciuki, by marzenie Bey i Jaya-Z szybko się spełniło!

Przypomnijmy, Beyonce wystąpi po raz pierwszy w Polsce 25 maja 2013 na Stadionie Narodowym. Przyjedzie jeszcze jako mama jedynaczki... ;)

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 07.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.