szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Beyonce próbuje załagodzić konflikt z siostrą: Czy Beyonce rozwodzi się z Jay Z?

Po tym, jak siostra Beyonce pobiła Jay'a Z, nie milkną domysły i plotki na temat tego, co dzieje się w domu ulubionej pary showbiznesu. Sprawa nie skończyła się na bójce w windzie - wydaje się, że Beyonce wstawiając na Instagram zdjęcia z siostrą, próbuje ją za coś przeprosić. Za co? I co jeszcze wiemy o tej sprawie? Sprawdź, co dzieje się w rodzinie Beyonce!

Tagi: BEYONCE, jay z, siostra Beyonce, Solange Knowles

Beyonce próbuje załagodzić konflikt z siostrą: Czy Beyonce rozwodzi się z Jay Z?

Sprawa Beyonce kontra Jay'Z i Solange (młodsza siostra piosenkarki) ujrzała światło dzienne kilka dni temu, choć całe zdarzenie miało miejsce po słynnej Met Gali 2014. Okazuje się, że kiedy świat zachwycał się kreacją Givenchy, w której pojawiła się Beyonce, nad rodziną państwa Carter gromadziły się już chmury!

Przypomnijmy - sprawa rozpoczęła się po ukazaniu się wideo z monitoringu w windzie. Wsiadają do niej Beyonce, Solange i Jay'Z wraz z ochroniarzem. Natychmiast po zamknięciu drzwi wściekła Solange rzuca się na rapera i zaczyna kopać go oraz bić pięściami! Beyonce w tym czasie stoi obojętna w drugim kącie windy, a ochroniarz rozdziela Jay'a Z i Solange. Następnie wszyscy wychodzą z gmachu na ulicę - Beyonce próbuje się uśmiechać, jej siostra jest wyraźnie zasmucona, a po muzyku nie widać w zasadzie żadnych emocji. Ochroniarz, który idzie za nimi ma lekko rozciętą wargę, ale poza tym wszystko wydaje się być w porządku - rodzina wygląda jedynie na nieco zmęczoną.

Przeczytaj więcej o Beyonce >>>

Po wszystkim Beyonce i Solange wsiadają do jednej limuzyny, a Jay'Z zostaje skierowany do innej. Czy siostry nie chciały z nim jechać? I co tak rozjuszyło Solange? Tego jeszcze nie wiemy, ale już następnego dnia po ukazaniu się filmu, Solange usunęła ze swojego Instagrama wszystkie zdjęcia z Beyonce! Widać więc, że siostra musiała naprawdę zaleźć jej za skórę.

Sprawa jednak wcale się nie kończy! Fotoreporterzy zauważyli, że tatuaż, który Beyonce zrobiła na dłoni w dowód miłości dla męża, ostatnio jest dużo mniej widoczny. Dało to początek plotkom, że piosenkarka usuwa tatuaż i w ten sposób powoli przygotowuje się do rozwodu. Widać też, że bardzo chce pogodzić się z siostrą - na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których przytula Solange.

Czy Beyonce w ten sposób prosi siostrę o wybaczenie? Zobaczcie jak próbuje załagodzić konflikt z Solange!

źródło: x-news

Autor: J.M.

Publikacja: 17.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.