szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jimek spotka się z Beyonce

BEYONCE spotka się z Radzimirem Dębskim podczas koncertu w Polsce 25.05.2013!

Beyonce i Radzimir Dębski spotkają się w Polsce! Jimek, który wygrał konkurs na remiks piosenki Beyonce spotka się z gwiazdą 25 maja 2013 podczas koncertu Knowles na Stadionie Narodowym w Warszawie!

Tagi: BEYONCE, beyonce koncert w polsce, beyonce stadion narodowy, beyonce w polsce, beyonce w warszawie, gwiazdy warsaw orange festival 2013, koncert beyonce w polsce, radzimir dębski, stadion narodowy, warsaw orange festival 2013, warsaw orange festiwal

BEYONCE spotka się z Radzimirem Dębskim podczas koncertu w Polsce 25.05.2013!

Radzimir Dębski w końcu spotka się z Beyonce osobiście

fot: BULLS, WBF

Radzimir Dębski pozna Beyonce osobiście. Popularny Jimek wygrał w kwietniu 2012 roku konkurs na remiks piosenki End of Time. W nagrodę otrzymał 4000 dolarów, jego remiks znalazł się na specjalnej remiksowej edycji płyty Beyonce, a gratulacje przyjął od samej gwiazdy podczas rozmowy na Skypie.

To jednak nie koniec przygody Radzimira z Beyonce. Właśnie ujawniono, że artystka zaprosiła go na rozmowę do swojej garderoby. Zaproszenie to może za duże słowo, bo jak donosi tygodnik Gwiazdy, Dębski otrzymał pozwolenie na spotkanie się z gwiazdą. Wygląda więc na to, że sam apelował o takie spotkanie. Radzimir już został poinformowany, że będzie mógł spotkać się z Beyonce osobiście. Piosenkarka zaprosi go do swojej garderoby, by mogli spokojnie porozmawiać - wyznał znajomy Radzimira.

Gratulujemy i liczymy na to, że rozmowa będzie owocna! Kto wie, być może Beyonce znajdzie jakieś nowe zadanie dla Jimka?

Beyonce wystąpi po raz pierwszy w Polsce 25 maja 2013 podczas Orange Warsaw Festival na Stadionie Narodowym.

Zobacz: Beyonce gratuluje Radzimirowi Dębskiemu zwycięstwa w konkursie:
POLECAMY:
Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS WBF

Publikacja: 22.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.