szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Beyonce szuka mieszkania dla siebie i dla córki!

Beyonce ponoć nie chce już mieszkać z Jayem Z i szuka mieszkania dla siebie i dla córki Blue Ivy! To koniec najpotężniejszego małżeństwa show-biznesu?

Tagi: BEYONCE, beyonce rozwód, jay z

beyonce

fot: Instagram

Nie jest już tajemnicą, że małżeństwo Beyonce i Jaya Z przechodzi poważny kryzys i wisi na włosku. Od czasu opublikowania kontrowersyjnego wideo z windy, na którym widać siostrę Beyonce, Solange, okładającą pięściami Jaya Z, w mediach nieustannie pojawiają się kolejne i coraz nowsze doniesienia na temat związku diwy i rapera.

Przeczytaj także: Wiadomo, dlaczego Solange pobiła Jaya Z!

Mimo że para nie komentuje żadnych plotek, ruszyła we wspólną trasę koncertową i publikuje słodkie, rodzinne zdjęcia, to jednak prasa aż huczy od plotek na temat jej rozwodu. Ponoć Jay Z wielokrotnie zdradzał Beyonce, a ona nie pozostawała mu dłużna. Otwarcie mówi się też, że parę łączą już wyłącznie interesy.

Do tego niedawno paparazzi przyłapali Beyonce w towarzystwie agenta nieruchomości, gdy oglądała luksusowe mieszkania w Nowym Jorku. Ponoć gwiazda nie chce już mieszkać z Jayem i szuka mieszkania dla siebie i córki!

Pierwszy obejrzała już kilka tygodni temu. Chodzi o warte 21 milionów dolarów mieszkanie w Chelsea. Na pewno nie będzie to prezent dla matki czy siostry. Szuka odpowiedniego miejsca dla siebie i swojej córki - powiedział informator The New York Post.

Wierzycie w te informacje?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 30.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.