szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Tagi: BEYONCE, beyonce rozwód, jay z

beyonce

fot: Instagram

Wszystko wskazuje na to, że pomiędzy Beyonce a Jayem Z może być znacznie gorzej niż wszystkim się wydaje. Według medialnych doniesień, para już od dawna się nie kocha, a łączą ją wyłącznie wspólne interesy. Ponoć Beyonce i Jay nawet nie sypiają ze sobą i myślą o rozwodzie. Ostatnio nawet diwa kupiła sobie własne mieszkanie w Nowym Jorku. Nic dziwnego, w mediach jest coraz głośniej o licznych romansach rapera i nieślubnym dziecku.

Przeczytaj także: Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Okazuje się jednak, że Beyonce bardzo źle znosi obecną sytuację. RadarOnline donosi, że na ostatnim koncercie gwiazda wyglądała na bardzo nieszczęśliwą.

Wyglądała tak, jakby płakała od momentu rozpoczęcia się koncertu. Jej oczy były szkliste i czerwone. Na scenie wyglądała, jakby targały nią emocje. Kiedy skończyła śpiewać, wydawała się być emocjonalnie wyczerpana. Musiała zamknąć oczy, by się nie rozpłakać. Dopiero po jakiejś chwili wróciła do równowagi - powiedział jeden z fanów.

Podobno Beyonce trafiła nawet do psychiatry. Czy w końcu pomyśli o sobie i przerwie toksyczną relację z Jayem?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 02.09.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.