szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Beyonce reklamuje Pepsi za 50 milionów dolarów

BEYONCE w reklamie PEPSI. Zarobi 50 milionów dolarów!

Nicki Minaj musi pożegnać się z kontraktem reklamowym Pepsi. Zastąpi ją Beyoncé, która na reklamowaniu napoju zarobi 50 milionów dolarów!

Tagi: BEYONCE, beyonce hello, beyonce listen, Beyonce nicki minaj, beyonce reklama pepsi, beyonce world, britney spears, britney spears pepsi, nicki minaj, pepsi reklama, piosenki beyonce

BEYONCE w reklamie PEPSI. Zarobi 50 milionów dolarów!

Szczęśliwa Beyonce z puszkami Pepsi. Nic dziwnego. Na reklamowaniu napoju zarobi 50 milionów dolarów!

fot: Pepsi

Źródła donoszą, że Pepsi podjęła decyzję zaraz po tym, jak Nicki Minaj podpisała kontrakt z Idolem. Podobno nie podobało im się to, co raperka robi za stołem jurorskim. Szefowie Pepsi nie zastanawiali się długo i błyskawicznie znaleźli zastępstwo - Beyoncé.

To nie pierwszy raz, gdy spożywczy gigant postawił na piosenkarkę. Reklamowała ona ich flagowy napój już 2002 roku i... wygryzła Britney Spears. Tym razem jednak kwota kontraktu jest dużo wyższa. Knowles dostanie 50 milionów dolarów, które może przeznaczyć na swoje artystyczne pomysły. Pepsi docenia kreatywność i rozumie, że artyści muszą się rozwijać – napisała w oświadczeniu piosenkarka. Jako bizneswoman doceniam fakt, że współpraca z marką zapewni możliwości realizacji moich projektów bez konieczności chodzenia na kompromis - dodaje.

Jesteśmy pewni, że Nicki też doceniała tę możliwość, ale wygląda na to, że tym razem postawiła na złego konia... Na zdrowie! ;)

A tak w kampanii Pepsi w 2003 roku prezentowała się Beyoncé:
Autor: News Girl

Zdjęcia: Pepsi

Publikacja: 12.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.