szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czy BEYONCE zaśpiewa na żywo podczas finału Super Bowl 2013?

BEYONCE: Żadnego playbacku na Super Bowl 2013! Zaśpiewa na żywo!

Występ Beyonce podczas inauguracji prezydentury Baracka Obamy sprawił fanom sporo przykrości. Piosenkarka zaśpiewała z playbacku, co rozpętało prawdziwą burzę i falę krytyki. Teraz Beyonce zapewnia, że podczas finału Super Bowl 2013, wykona hymn na żywo.

Tagi: BEYONCE, beyonce hymn, beyonce jay-z, beyonce knowles, beyonce obama zaprzysiezenie, hymn USA, Super Bowl, superbowl, Zaprzysiężenie Baracka Obamy

BEYONCE: Żadnego playbacku na Super Bowl 2013! Zaśpiewa na żywo!

Beyonce zaśpiewa na żywo podczas finału Super Bowl 2013

fot: BULLS

Chcąc przekonać, że potrafi zaśpiewać hymn, Beyonce wykonała go na konferencji prasowej dotyczącej finału Super Bowl 2013. Liczne oskarżenia o brak umiejętności, musiały być dla byłej członkini Destiny's Child bardzo bolesne.

Starała się też wytłumaczyć swój występ z playbacku: Jestem perfekcjonistką – powiedziała zgromadzonym dziennikarzom. – Układy choreograficzne ćwiczę, aż krwawią mi stopy. Tym razem jednak nie miałam czasu na próby. To był show na żywo, przepełniony emocjami. Nie miałam okazji, by porządnie sprawdzić brzmienie i nie czułam się na siłach, by ryzykować występ, który nie będzie dopracowany w 100 procentach. W końcu chodziło o prezydenta Stanów Zjednoczonych! Dlatego zdecydowałam się skorzystać z nagranej wcześniej taśmy. To bardzo powszechna praktyka w przemyśle rozrywkowym i jestem bardzo dumna ze swojego występu! - dodała Beyonce.

Skoro tak, to dlaczego tym razem piosenkarka zdecydowała się na występ na żywo? A wy co sądzicie o śpiewaniu z playbacku? Czy playback można czasem usprawiedliwić, czy już na zawsze pozostanie formą oszustwa?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 01.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.