szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Bieber o Gomez: Najpiękniejsza ksieżniczka świata!

Selena Gomez przyszła na imprezę Vanity Fair w pięknej, połyskującej drogimi kamieniami sukni. Śliczna dziewczyna swoją elegancją i urokiem zachwyciła nie tylko fanów i fotoreporterów - okazuje się, że pod wrażeniem Seleny był też jej były chłopak, Justin Bieber!

Tagi: justin bieber, selena gomez

Bieber o Gomez: Najpiękniejsza ksieżniczka świata!

Selena Gomez na imprezę po Oscarach wybrała suknię projektu Emilio Pucci. Złota, połyskująca kreacja odsłaniała dekolt piosenkarki i pięknie podkreślała jej opalone ciało. Selena szybko trafiła na listy najlepiej ubranych gwiazd podczas afterparty organizowanego przez Vanity Fair.

Nie wiadomo czy Selenie większą satysfakcję sprawiły pochwały znawców mody czy dowody uwielbienia, jakie na Twitterze złożył jej... były chłopak! Justin Bieber wkleił na swoim profilu zdjęcie Seleny z gali z podpisem Najpiękniejsza księżniczka świata.

Justin co jakiś czas podejmuje próby powrotu do pięknej Gomez. Nie wiemy na ile jest to podyktowane przebłyskami jego uczucia (podobno pierwsza miłość nigdy nie rdzewieje), a na ile jest to próba ratowania nadszarpniętego wizerunku.

Po rozstaniu Selena i Justin często spędzali ze sobą czas, jednak ostatnie wyczyny Biebera (aresztowanie, narkotyki, prostytutki i inne niebezpieczne hobby) sprawiły, że Gomez okazuje mu w najlepszym wypadku niechęć. Mamy nadzieję, że kilka pochwał nie zmieni jej postanowienia.

Przeczytaj więcej o Selenie Gomez! >>>>

Autor: J.M.

Publikacja: 04.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania Teen Vogue
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania ...

Już jest okładka podwójnego, noworocznego wydania Teen Vogue. Gwiazdą numeru została Selena Gomez, której ilość okładkowych sesji w tak młodym wieku wzbudza zachwyt. Sprawdźcie jak gwiazda zaprezentowała się na okładce Vogue'a!

SELENA GOMEZ w sukience od Very Wang. Stylizacja Seleny Gomez to HIT czy KIT?
SELENA GOMEZ w sukience od Very ...

Selena Gomez zjawiła się na premierze swojego nowego filmu Getaway w kreacji projektu Very Wang. Gwiazda postawiła na sukienkę o fasonie tulipana z kwiatowym motywem i koronkami. Nie za dużo tego dobrego?