szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Bitwa o dom zniknie z TVN! Co dalej z Małgorzatą Rozenek?

Jesienna ramówka TVN bez Małgorzaty Rozenek? Wygląda na to, że Bitwa o dom nie pojawi się jesienią w telewizji. Czy nie zobaczymy już Małgorzaty Rozenek w TVN?

Tagi: bitwa o dom, małgorzata rozenek

Bitwa o dom zniknie z TVN! Co dalej z Małgorzatą Rozenek?

Małgorzata Rozenek to obecnie jedna z większych gwiazd telewizji TVN. Mało tego - jest właściwie wszechobecna w mediach. Zobaczymy ją jako modelkę w finale Project Runway, wydała właśnie swoją nową książkę, planuje ślub z ukochanym Radosławem Majdanem. Wyglada na to, że Perfekcyjna Pani Domu ma naprawdę perfekcyjne życie!

Niestety, jak informuje portal Wirtualne Media, prawdopodobnie nie zobaczymy Małgorzaty Rozenek i jej programu Bitwa o Dom w jesiennej ramówce TVN. Co prawda stacja była zadowolona z show, ale oglądalność nie była wysoka.

Jesteśmy zadowoleni z „Bitwy o dom”. To jest stosunkowo skromny program, z niewielkim jak na prime-time budżetem, a osiąga w środowe wieczory całkiem dobre wyniki, porównywalne z dużo większym i sprawdzonym na świecie formatem „Top Chef”. Ewentualny powrót tego programu będziemy rozważać dopiero z myślą o przyszłym roku - przyznał Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN, w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

Małgorzatę Rozenek zobaczymy jednak w nowym sezonie hitu stacji, czyli Perfekcyjnej Pani Domu.

Żałujecie, że w jesiennej ramówce nie znalazło się miejsce dla Bitwy o dom?

Przeczytaj więcej o Małgorzacie Rozenek >>>

Autor: J.M.

Publikacja: 21.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...