szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Blogerki chcą być jak Luxuria Astaroth! Mamy dwa sobowtóry

Luxuria Astaroth błyskawicznie stała się gwiazdą i inspiracją dla innych. Okazało się, że w blogosferze są dziewczyny o bardzo podobnej urodzie. Dwie blogerki wyglądają jak Luxuria Astaroth i malują się tak jak ona! Zobacz sobowtóry Luxurii Astaroth.

Tagi: blogerki jak Luxuria Astaroth, KIM JEST LUXURIA, luxuria astaroth, sobowtóry Luxurii Astaroth

Blogerki chcą być jak Luxuria Astaroth! Mamy dwa sobowtóry

fot: iamcarolinee.blogspot.com, http://perfect-beauty-blogg.blogspot.com, mat.pras.

Luxurii Astaroth nie trzeba nikomu przedstawiać. Modelka zasłynęła dzięki klipom Donatana i teraz jest jedną z najsłynniejszych celebrytek. Zwraca uwagę swoją urodą, ale jak się okazuje, ma poważną konkurencję!

Przeczytaj więcej o Luxurii Astaroth!

W blogosferze znaleźliśmy aż dwie dziewczyny, które są łudząco podobne do Luxurii Astaroth! To Karolina Biały, autorka bloga iamcarolinee.blogspot.com i Oliwia, autorka bloga perfect-beauty-blogg.blogspot.com.

Obie dorównują Luxurii urodą. Obie interesują się modną i tematami związanymi z urodą. Do tego obie malują się jak Luxurii Astaroth! Patrząc na zdjęcia dziewczyn i modelki, naprawdę ciężko rozpoznać, która z nich jest prawdziwą Luxurią Astaroth!

Zobaczcie same!

poprzedni
nastepny
Karolina Biały

iamcarolinee.blogspot.com

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: iamcarolinee.blogspot.com, http://perfect-beauty-blogg.blogspot.com, mat.pras.

Publikacja: 02.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Luxuria przeszła na dietę!
Luxuria przeszła na dietę!

Luxuria Astaroth wyraźnie schudła! Kontrowersyjna celebrytka znana z teledysków Donatana, pochwaliła się kolejną sesją zdjęciową. Widać na niej, że Luxuria Astaroth zaczęła pracować nad swoją figurą!

Ubierz się jak Luxuria Astaroth! Ubrania w stylu Luxurii z teledysku My Słowianie i Playboya
Ubierz się jak Luxuria Astaroth! Ubrania ...

Luxuria Astaroth to jedna z najgorętszych postaci polskiego showbiznesu. Po przebojowym teledysku My Słowianie i kontrowersyjnym wywiadzie u Kuby Wojewódzkiego przyszedł czas na okładkę w Playboyu. Wybraliśmy dla ciebie ubrania, które prezentuje ...