szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Aneta Kręglicka opowiedziała nam co sądzi o polskich blogerkach!

ANETA KRĘGLICKA o polskich blogerkach modowych: NIE ŚLEDZĘ ICH

Nie milkną komentarze po materiale DDTVN i Filipa Chajzera, który pytał m.in. o pokazy Hansa Klossa na Warsaw Fashion Weekend. A co o polskich blogerkach sądzi ikona stylu Aneta Kręglicka? Czy śledzi poczynania polskich blogerek? Odpowiedź w naszym materiale wideo.

Tagi: aneta kręglicka, aneta kręglicka blogerki, blogerki, filip chajzer blogerki modowe, polskie blogerki

Aneta Kręglicka o blogerkach

fot: www.apart.pl

Materiał Filipa Chajzera na temat blogerek podniósł wrzawę wśród internautów. Jedni uważają, że pokazane zostało prawdziwe oblicze polskich fashionistek, inni natomiast, że była to prowokacja. A co o polskich blogerkach sądzi Aneta Kręglicka, bizneswoman oraz Miss Świata 1989 roku?

Zobacz też: FILIP CHAJZER ośmiesza blogerki modowe. Czy szafiarki znają się na modzie? Wideo >>>

- W ogóle nie śledzę polskich blogerek, natomiast śledzę miedzynarodowych blogerów. Byłam może raz na stronie Maffashion. - powiedziała nam bizneswoman. Kręglicka zastanawia się także czy polskie blogerki zyskały wielką popularność dlatego, że mówią mądrze o modzie. No cóż, po materiale Dzień Dobry TVN nie mamy żadnych wątpliwości, że w większości są to osoby, które o modzie i projektantach nie mają zielonego pojęcia.

Co jeszcze o blogowaniu powiedziała nam Kręglicka? Czy uważa, że blogerzy mają znaczący wpływ na modę? Odpowiedzi w naszym wideo!

Zobacz: Co Aneta Kręglicka sądzi o blogerkach? GLAM AWARDS 2013
Zdjęcia: www.apart.pl

Publikacja: 09.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...