szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Blogerki lansują modę na chudość?

Blogerki modowe są coraz chudsze i dosłownie nikną w oczach! Maffashion, Charlize Mystery, Pani Ekscelencja czy Kasia Tusk są bardzo chude i lansują niebezpieczną modę na zbyt szczupłe ciała.

Tagi: blogerki modowe, chude gwiazdy, maffashion

Blogerki lansują modę na chudość?

fot: Instagram Maffashion, Charlize Mystery, Pani Ekscelencja, Makelifeeasier, Macademian Girl

Już się nie da ukryć, że blogerki zaczęły wyznaczać trendy. Weszły na salony i są już porównywane z gwiazdami czy celebrytkami. Mają też swoje grono fanów, które naśladuje je na każdym kroku. Ich fanki i czytelniczki chcą ubierać się jak one, malować jak one, jeść to samo, co one, a do tego wyglądać jak one. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że blogerki zaczęły lansować modę na niezdrowo wyglądające i zbyt szczupłe ciała!

Maffashion, Kasia Tusk, Pani Ekscelencja czy Charlize Mystery chwalą się na swoich blogach i Instagramach superpłaskimi brzuchami i bardzo chudymi nogami. Nie sposób nie odnieść wrażenia, że blogerki z dnia na dzień są coraz chudsze. Zauważają to także ich czytelniczki, które zachwycają się takim wyglądem.

Czy blogerki się odchudzają?

Co prawda, Maffashion stale zaprzecza, jakoby się odchudzała czy nawet głodziła. Próbuje udowodnić to, pozując do zdjęć z wielką pizzą czy lodami, ale już inne blogerki nie ukrywają, że figura jest dla nich ważna. Pani Ekscelencja trenuje z Ewą Chodakowską, a Kasia Tusk codziennie biega.

Nie wiadomo, jak Macademian Girl "dba" o swoje ciało, ale też można zauważyć, że ostatnio jej nogi znacznie wyszczuplały. Tak samo jest w przypadku Charlize Mystery.

Czy blogerki nie powinny bardziej uważać, co lansują? W końcu obserwuje je i podziwia tysiące młodych dziewcząt, które pragnąc wyglądać tak jak ich idolki, doprowadzą się do choroby! Co Wy o tym sądzicie?

poprzedni
nastepny
Maffashion

Zdjęcie z Instagrama Maffashion

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: Instagram Maffashion, Charlize Mystery, Pani Ekscelencja, Makelifeeasier, Macademian Girl

Publikacja: 11.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również