szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
GALA luty 2013. MAFF, JESSICA MERCEDES,

BLOGERKI MODOWE W GALI! Maff, Jessica Mercedes, Charlize Mystery, Gosia Boy w nowej GALI!

Polskie blogerki modowe w magazynie GALA w poniedziałek, 24 lutego 2013. Julia MAFF Kuczyńska, Jessica Mercedes, Karolina Gliniecka Charlize Mystery i Gosia Boy pojawiły się w sesji w dwutygodniku Gala. Przypomnijmy, że Maff i Jessica Mercedes pojawiły się ostatnio w sesji w magazynie Glamour wraz Macademian Girl i Weroniką Załazińską, autorką bloga Raspberry and Red. Od dziś można obejrzeć pierwsze zdjęcie blogerek z sesji w magazynie Gala. Zobaczcie!

Tagi: blogerki, blogerki modowe, blogerki w gali, charlize mystery, gala, gosia boy, jessica mercedes, julia kuczyńska, julliet kuczynska, karolina gliniecka, maff, maff blog, maffashion, maffashion wywiad, najlepsze blogerki modowe, najlepsze blogi modowe

BLOGERKI MODOWE W GALI! Maff, Jessica Mercedes, Charlize Mystery, Gosia Boy w nowej GALI!

Blogerki modowe w nowym numerze Gali. Julia MAFF Kuczyńska, Jessica Mercedes, Karolina Gliniecka "Charlize Mystery" i Gosia Boy udzieliły wywiadu i wystąpiły w sesji.

fot: Materiały Prasowe

Po fantastycznej sesji w magazynie Glamour polskie blogerki modowe, Julia MAFF Kuczyńska i Jessica Mercedes, wzięły udział w sesji dla najnowszej Gali. Oprócz nich na zdjęciach pojawiły się dwie inne blogerki - Karolina Gliniecka, autorka bloga Charlize Mystery, i Gosia Boy.

Wpływowe w sieci, zajawka sesji zdjęciowej oraz tekstu, które pojawią się w poniedziałek, 24. lutego 2013, w specjalnym, modowym numerze magazynu Gala, już wzbudza sporo emocji. W końcu nie często zdarza się, by słynne polskie blogerki modowe spotkały się na jednej kanapie i wspólnie rozmawiały o swojej największej pasji. Julia"Maff" Kuczyńska, Jessica Mercedess, Karolina "Charlize Mystery" i Gosia Boy opowiadają w Gali kim są, co robią poza modą, jak zarabiają i czy z bloga da się żyć. Nadarza się więc niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się czegoś więcej o życiu naszych ulubionych gwiazd blogosfery. Oczywiście nie zabraknie świetnych stylizacji, które dziewczyny stworzyły specjalnie dla sesji w Gali.

Wywiad z blogerkami modowymi Julią"Maff" Kuczyńską, Jessiką Mercedess, Karoliną Gliniecką "Charlize Mystery" i Gosią Boy przeczytacie w nowym numerze Gali, w poniedziałek, 24. lutego 2013.

Autor: JW

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 22.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz w kampanii marki Gatta
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz ...

Z okazji 20-lecia marki Gatta, do nowej kampanii najpopularniejszych polskich rajstop zaproszono Julię Kuczyńską, autorkę bloga Maffashion, oraz aktorki: Katarzynę Zielińską i Beatę Tyszkiewicz. Co łączy to niezwykłe trio? Oczywiście wspaniałe nogi!

Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej lepszy niż prasa!
Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej ...

Najpopularniejszym blogiem modowym, a jednocześnie najbardziej wpływowym, jest Maffashion, którego autorką jest Julia Kuczyńska -  twierdzą FashionFan, Interactive Research Center oraz LeadR. Co jeszcze wynika z sondażu przeprowadzonego przez te firmy?