szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Borys Szyc o Zosi Ślotale: "Żałuję wspólnej okładki!"

Zosia Ślotała i Borys Szyc nie są parą już od dawna. Jednak dopiero teraz Borys Szyc szczerze opowiada o związku z młodą stylistką i błędach, które wtedy popełnił. Okazuje się, że aktor wspominając związek z Zosią Ślotałą żałuje paru rzeczy.

Tagi: borys szyc, zosia ślotała

Borys Szyc o Zosi Ślotale: "Żałuję wspólnej okładki!"

Zosia Ślotała i Borys Szyc byli parą przez ponad rok. Ich związek należał do najbardziej medialnych w polskim showbiznesie - aktor i stylistka bardzo często pokazywali się razem i chętnie pozowali fotoreporterom. Wspólnie pojawiali się na najważniejszych wydarzeniach i opowiadali o łączącym ich uczuciu. Borys Szyc pod wpływem Zosi zaczął lepiej się ubierać, a Zosia stała się znana. Dzięki temu po rozstaniu z aktorem nadal bywa na imprezach jako celebrytka.

Minęło już sporo czasu, ale związek Zosi i Borysa wciąż jest dobrze pamiętany. Aktor znalazł pocieszenie w ramionach nowej kobiety, Zosia natomiast poświęciła się rozwijaniu swojej kariery stylistki i budowaniu marki wokół swojego nazwiska. Choć była łączona z paroma bogatymi mężczyznami, oficjalnie z nikim się nie spotyka.

Borys Szyc był gościem 20 m² Łukasza. Aktor opowiedział tam m.in. o błędach, jakie popełnił w związku z Zosią. Okazuje się, że żałuje wspólnej okładki w magazynie Gala:

Żałuję upublicznienia związku z Zosią, żałuję okładki. Ta okładka też była nie tylko z Zosią, tylko ze wszystkimi przyjaciółmi. Ale wiadomo jak to gazeta chce, żeby zaistniała para na tej okładce. Nie ma co ukrywać, to wiązało się z otwieraniem restauracji "Akademia" i chcielibyśmy wszystkich o tym poinformować, że zaczynamy, zapraszamy i tak dalej. To był też chwyt reklamowy. Ale okazuje się, że gadanie o swoich związkach, nawet jakby to nie było szczere i fajne, i sympatyczne, to później się odwraca przeciwko Tobie. Bo i los jest, jak widzisz, zmienny. Także pozdrawiam Zosię - przyznał Borys.

Jak widać wspólna okładka może być dobra dla rozkręcenia własnego biznesu, ale wspomnienia, które po niej pozostają nie są najlepsze. Wspólnych okładek z byłymi partnerami żałuje wiele gwiazd, ale moda na chwalenie się uczuciem pewnie jeszcze długo będzie królowała na okładkach kolorowych magazynów.

Autor: J.M.

Publikacja: 23.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również