szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Brad Pitt wzoruje się na Davidzie Beckhamie!

BRAD PITT jak DAVID BECKHAM? Co łączy obu panów?

Brad Pitt ściął włosy. Aktor postanowił zmienić fryzurę. Poszedł śladem Davida Beckhama i ściął się podobnie do niego. Zobacz najmodniejsze fryzury męskie 2014 roku!

Tagi: brad pitt, brad pitt david beckham, brad pitt fryzura, david beckham, david beckham fryzura, fryzury męskie

BRAD PITT jak DAVID BECKHAM? Co łączy obu panów?

Brad Pitt zainspirował się Davidem Beckhamem i zmienił fryzurę!

fot: BULLS

Brad Pitt postanowił ściąć swoje długie włosy. Idąc za przykładem młodszego kolegi, Davida Beckhama, wybrał jedną z najmodniejszych męskich fryzur w tym sezonie.

Zobacz też: FRYZURY 2014: Modne fryzury z grzywką na wiosnę >>>

Wygolone boki oraz dłuższa góra zaczesana do tyłu sprawią, że każdy mężczyzna będzie wyglądał poważniej oraz bardziej dostojnie. Tył ułożony w delikatny trójkąt, schodzący stopniowo w dół, utrzymuje ciągłość fryzury.

To uczesanie jest szczególnie wskazane dla panów, którzy zaczynają powoli tracić swoje włosy. Dzięki takiemu obcięciu, mają możliwość zatuszowania wypadania włosów.

Zobacz też: FRYZURY ŚLUBNE 2014: Najpiękniejsze koki i upięcia w stylu gwiazd >>>

Nie jesteśmy przekonani czy Brad wykonał dobry ruch ścinając swoje długie włosy. Pozostawiamy to do waszego indywidualnego osądu.

Autor: kobi

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 20.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
David Beckham zostanie projektantem?
David Beckham zostanie projektantem?

David Beckham chce stworzyć swoją własną markę odzieżową. Brytyjski piłkarz, który już od kilku sezonów prebywa na emeryturze, postanowił wrócić na rynek pracy. Tym razem w roli projektanta. Będzie konkurował z żoną ...

David Beckham w kąpielówkach! Seksowny?
David Beckham w kąpielówkach! Seksowny?

David Beckham znowu pozuje w samych kąpielówkach! Fanki seksownego piłkarza mogą się cieszyć - nowa kampania H&M z udziałem Beckhama wyraźnie pokazuje, że czas obchodzi się z Davidem wyjątkowo łaskawie. Zobaczcie zdjęcia ...