szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Brad Pitt jest nie tylko aktorem. Od ponad 20 lat projektuje meble!

Brad Pitt projektuje meble. Wkrótce będzie można je kupić!

Brad Pitt umebluje ci mieszkanie!
 Zaprojektowanymi przez siebie meblami. Gwiazdy już od dawna próbują swych sił w projektowaniu mody czy komponowaniu zapachów, ale Brad wybrał co innego. Partner Angeliny Jolie pragnie tworzyć stylowe meble!

Tagi: brad pitt, brad pitt aktor, brad pitt angelina jolie, brad pitt chanel 5, brad pitt meble, brad pitt wikipedia

Brad Pitt projektuje meble. Wkrótce będzie można je kupić!

Brad Pitt ma wiele talentów, nie tylko aktorski

fot: BULLS

Brad Pitt bardzo poważnie podszedł do tematu. Zdając sobie sprawę z tego, że nie ma dużego doświadczenia, zawiązał spółkę z Frankiem Pollaro, projektantem mebli z New Jersey. Przy jego wsparciu stworzył aż 12 różnych modeli stołów, krzeseł i łóżek, które 18 listopada 2012 roku trafią do sklepów w Nowym Jorku!

Skąd u partnera Angeliny Jolie fascynacja tworzeniem mebli? Zainspirowali go architekci Charles Rennie Mackintosh i Frank Lloyd Wright. Rozważałem ten pomysł już w latach 90, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem ich projekty. Prawdę mówiąc one odmieniły moje życie – mówi gwiazdor Hollywood.

Czy Brad zamierza zmienić zawód? Nie wybiegam, aż tak daleko w przyszłość – uspokaja swoje fanki aktor, ale jego współpracownik ma przeczucie, że ich spółka ma przed sobą dużą przyszłość. Ile trzeba będzie zapłacić za meble z metką Pitta? Niemało, bo około 45 tysięcy dolarów za każdą rzecz. Chciałybyście mieć w domu krzesło zaprojektowane przez hollywoodzkiego przystojniaka? A może łóżko, za tę cenę z Bradem w pakiecie oczywiście ;)!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 06.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
BRAD PITT: Seksowny 50-latek. BRAD PITT w młodości i dziś
BRAD PITT: Seksowny 50-latek. BRAD PITT ...

Brad Pitt ukończył 50 lat. Trudno uwierzyć, że Brad Pitt, jeden z najpopularniejszych aktorów hollywoodzkich ma już 50 lat! Jak zmieniał się Pitt, bożyszcze kobiet i gwiazda ekranu? Zdjęcia młodego Brada Pitta ...

BRAD PITT dostał nietypowy prezent na urodziny! Woskowe podobizny Brada i Angeliny w muzeum Madame Tussauds
BRAD PITT dostał nietypowy prezent na ...

Brad Pitt dostał nietypowy prezent na swoje 50. urodziny! Muzeum Madame Tussauds w Londynie zrobiło specjalne woskowe rzeźby z podobiznami Brad i Angeliny Jolie! Zobacz jak wyglądają woskowe podobizny Brageliny!