szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Taylor Swift uciekała przed swoim eks na Brit Awards 2013

BRIT AWARDS 2013: TAYLOR SWIFT unikała jak ognia HARRY'EGO STYLESA z 1D!

Taylor Swift powtórzyła akcję z rozdania nagród Grammy 2013, gdzie unikała Johna Mayera. Na Brit Awards 2013 wydała dyspozycje organizatorom, by odseparowali ją od innego eks - Harry'ego Stylesa z One Direction!

Tagi: 1D, brit awards, brit awards 2013, harry styles, harry styles taylor swift rozstanie, one direction, taylor swift, taylor swift fanpop, taylor swift rozstanie, taylor swift teksty, taylor swift teledysk, We Are Never Getting Back Together

BRIT AWARDS 2013: TAYLOR SWIFT unikała jak ognia HARRY'EGO STYLESA z 1D!

Taylor Swift zażądała od organizatorów Brit Awards 2013, by Harry Styles z 1D trzymał się od niej z dala

fot: BULLS

W zaleceniach Taylor Swift wyraźnie napisano, że artystka nie życzy sobie spotkać na swej drodze Harry'ego Stylesa. Zadaniem organizatorów było więc takie usadzenie gości imprezy, by Swift i Styles nie mieli okazji na siebie wpaść. Osoby odpowiedzialne za organizację Brit Awards 2013 poszły nawet o krok dalej.

Nie mogliśmy dopuścić do niezręcznych sytuacji. Taylor i Harry musieli być trzymani w bezpiecznej odległości od siebie. Przebieralnia One Direction była dobrze ukryta. Gdyby Taylor jednak przyszło do głowy zaczepienie byłego chłopaka, musiałaby się nieźle postarać, by go znaleźć – donosi informator. Wygląda na to, że muzyk z 1D nadal budzi w Tay silne emocje, skoro sami producenci obawiali się awantury. Z drugiej strony, Stylesa zupełnie nie ruszają poczynania byłej dziewczyny. Zachował zimną krew podczas występu piosenkarki, która znowu chciała mu dopiec ze sceny zdzierając z siebie suknie ślubną. Związek pary trwał nie dłużej jak 2 miesiące.

Jak sądzicie? Te wszystkie środki ostrożności to przesada, a może Swift rzeczywiście ma obsesję na punkcie Harry'ego?

Zobacz: Taylor Swift na żywo na Brit Awards 2013:Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również