szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Britney Spears i Jason Trawick nadal razem

BRITNEY SPEARS I JASON TRAWICK nadal razem! Spędzają wspólnie święta

Czyżby atmosfera Bożego Narodzenia sprawiła, że Jason Trawick zmienił zdanie co do rozstania? A może wspólny wyjazd to pożegnalny prezent dla Britney Spears? Tak czy inaczej, para świętuje w otoczeniu rodziny piosenkarki na południu Stanów!
Czyżby atmosfera Bożego Narodzenia sprawiła, że Jason zmienił zdanie co do rozstania? A może wspólny wyjazd to pożegnalny prezent dla Britney? Tak czy inaczej para zamierza świętować w otoczeniu rodziny piosenkarki na południu Stanów!

Tagi: britney boże narodzenie, britney spears, britney spears i, britney spears piosenki, britney spears pl, britney spears rozstanie, britney spears ślub, britney spears teksty, britney spears wikipedia, britney x factor, jason trawick

BRITNEY SPEARS I JASON TRAWICK nadal razem! Spędzają wspólnie święta

To już koniec kryzysu w związku Brit i Jasona?

fot: BULLS

Jason Trawick zmienił zdanie i nie zamierza już opuścić swojej narzeczonej Britney Spears? Wiele wskazuje na to, że to uczucie jednak przetrwa!

Informator z otoczenia pary donosi: Britney i Jason zabrali synków piosenkarki ze sobą. Chcą, by mogli spędzić trochę czasu z jej rodziną: szczególnie z siostrą i mamą. Dla Britney Spears czas spędzony z najbliższymi jest bardzo ważny. W końcu to najbliżsi pomogli jej się pozbierać i stanąć na nogi, gdy przechodziła załamanie nerwowe. Wszystko wskazuje na to, że Trawick troszczy się o swoją narzeczoną i chce, by miała idealne święta. Gdyby, jak głoszą plotki, rzeczywiście chciał ją zostawić, nie pchał by się prosto w paszczę lwa, czyli do rodowej siedziby klanu Spearsów. Wszyscy wiedzą, jaki stosunek do rodziny mają południowcy. Mógłby nie wyjść ze starcia z nimi żywy. ;)

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 26.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również