szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jason Trawick i Britney rozstali się!

BRITNEY SPEARS i JASON TRAWICK zerwali zaręczyny! Brit płaci ekskochankowi za milczenie!

To już koniec związku Britney Spears! Zaledwie pięć miesięcy po zaręczynach do drzwi Jasona Trawicka zapukali prawnicy jego narzeczonej z dokumentem, którego podpisanie gwarantowało piosenkarce, że jej wybranek nie będzie opowiadał prasie o szczegółach ich wspólnego życia!

Tagi: britney boże narodzenie, britney spears, britney spears i, britney spears piosenki, britney spears pl, britney spears rozstanie, britney spears ślub, britney spears teksty, britney spears wikipedia, britney x factor, jason trawick

BRITNEY SPEARS i JASON TRAWICK zerwali zaręczyny! Brit płaci ekskochankowi za milczenie!

To już zdjęcie archiwalne. Jason Trawick i Britney Spears nie są już parą!

fot: BULLS

Britney Spears i Jason Trawick zerwali zaręczyny! Potwierdziły się plotki, że zaraz po zakończeniu X Factora para zamierza się rozstać. Może i nie jest to zbyt romantyczne, ale ludzie odpowiedzialni za spektakularny powrót Britney na sam szczyt, woleli dmuchać na zimne i zapłacili Trawickowi za milczenie! Informacje, które przeciekały na jej temat, za każdym razem stawiały ją w nie najlepszym świetle.

Po wyznaniach jej ochroniarzy dowiedzieliśmy się, że Spears ma wybujały temperament i jest na bakier z higieną, od innych pracowników gwiazdy mieliśmy szansę dowiedzieć się o jej niezdrowych nawykach żywieniowych i wybuchach histerii. Stawka jest więc wysoka, co Jason jako menadżer sław doskonale rozumiał. Jak donoszą informatorzy, podpisał umowę bez mrugnięcia okiem. Zapewnił również, że nawet bez niej zamierza trzymać buzię na kłódkę. Plotki głoszą, że na osłodę otrzymał wynagrodzenie z sześcioma zerami.

Para oczywiście postanowiła pozostać przyjaciółmi, choć Brit ma w planach zmianę reprezentującej ją agencji. Co do przyczyn zerwania, po uciszeniu Trawicka, pozostaje nam jedynie wierzyć w to, co wyśledzili reporterzy, a mianowicie że powodem rozstania była niechęć Jasona do powiększenia rodziny. Faktem natomiast jest, że Trawick pragnie nadal utrzymywać kontakt z synkami wokalistki. Jeśli ich rozstanie było tak polubowne jak utrzymują, z pewnością niedługo zobaczymy go w ich towarzystwie...

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również