szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Britney Spears z serią koncertów w Las Vegas?

BRITNEY SPEARS podpisała kontrakt na występy w Vegas? Kiedy nowe koncerty Britney?

Britney Spears po rozstaniu z Jasonem Trawickiem i zwolnieniu z X Factor będzia miała gdzie się pocieszyć! Las Vegas od wielu lat kusi artystów milionowymi gażami za występy w klubach i kasynach. Celine Dion, Billy Idol i wielu wielu innych znalazło tam bezpieczną przystań i przy okazji znacząco podreperowało swoje finanse. Czy Brit będzie następna?

Tagi: american factory x, britney spears, britney spears koncert, britney spears piosenki, gdzie leci amerykański x factor, jury x factor, kiedy amerykański, x factor, x factor amerykanski, x factor odcinki, x factor online

BRITNEY SPEARS podpisała kontrakt na występy w Vegas? Kiedy nowe koncerty Britney?

Britney Spears powróci z koncertami w 2013 roku?

fot: BULLS

Biorąc pod uwagę fakt, że Britney Spears nie pojawi się w kolejnym sezonie X Factor, wydaje się to bardzo prawdopodobne! 

Źródło z otoczenia aktorki donosi: Maszyna poszła w ruch! Wszyscy członkowie ekipy Spears tego pragną. Uważają, że to najlepsze, co mogło jej się przytrafić i naciskają, by się zdecydowała.

Teraz, gdy leczy złamane serce przydałoby się jej odrobinę stabilizacji. Britney jednak wciąż rozważa wszystkie za i przeciw: Pragnie być w Los Angeles ze swoimi dziećmi. Jeśli nie mogłaby zabrać chłopców ze sobą, nie ma mowy o kontrakcie - donoszą informatorzy. Oznacza to, że piłka jest po stronie ojca - Kevina Federline'a, byłego męża artystki, który nadal przez większość czasu sprawuje opiekę nad dwójką maluchów. Z drugiej strony, raczej nie należy do najbardziej zajętych facetów w Hollywood. Jeśli dostanie odpowiednią ofertę finansową, z pewnością nie będzie miał nic przeciwko przeprowadzce...

Ostatnia trasa koncertowa Britney Spears to Femme Fatale Tour 2011/2012.

Zobacz: Britney Spears i Jason Trawick zerwali zaręczyny!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również