szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Trzecia edycja amerykańskiego X Factor bez Britney Spears?

BRITNEY SPEARS wyleci z amerykańskiego X FACTORA? SIMON COWELL ma jej dość

Wygląda na to, że kończy się krótka przygoda Britney Spears z programem X Factor. Producenci amerykańskiej edycji show są niezadowoleni z gwiazdy w roli jurorki i najpewniej autorka hitu Baby... One More Time straci kontrakt!

Tagi: american factory x, britney spears, britney spears piosenki, gdzie leci amerykański x factor, jury x factor, kiedy amerykański, simon cowell, x factor, x factor amerykanski, x factor fox life, x factor foxlife, x factor odcinki, x factor online

BRITNEY SPEARS wyleci z amerykańskiego X FACTORA?

Czy drugi sezon amerykańskiego X Factora będzie pierwszym i ostatnim dla Britney Spears?

fot: BULLS

Amerykański X Factor nie ma szczęścia do jurorów. Przez program w trakcie zaledwie dwóch sezonów zdążyły się już przewinąć Paula Abdul, Nicole Scherzinger i Cheryl Cole. Jurorski stół opuści też L.A. Reid, który przyznał niedawno, że nie wystąpi w trzecim sezonie show. Jego los może podzielić też Britney Spears!

Jak donoszą źródła z produkcji programu, jednym z głównych zwolenników wyrzucenia Spears z programu jest Simon Cowell. Ten sam, który wcześniej walczył o podpisanie kontraktu z gwiazdą... Simon chciał szalonej Britney, a dostał nudną Britney! - przyznają informatorzy. Szanse na to, że Brit pojawi się w trzecim sezonie amerykańskiego X Factora są też niewielkie ze względu na jej ogromny kontrakt. Narzeczony Spears wynegocjował dla swojej ukochanej aż 15 milionów dolarów za udział w drugiej serii programu! Płacimy jej naprawdę sporo za mówienie "niesamowite!" i zachęcanie do bicia brawa... - przyznają rozgoryczeni producenci.

Ewentualnie zwolnienie Brit może być podwójnie bolesne. Nie ustają plotki, że bez względu na rozwój wydarzeń, po zakończeniu emisji programu, Jason Trawick zamierza zostawić swoją narzeczoną. Oby tym razem poradziła sobie z tak ogromnymi zmianami w życiu...

Amerykańską edycję programu X Factor możecie oglądać w każdy wtorek od 21:00 na kanale Fox Life Polska.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 28.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również