szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Była żona Zbigniewa Zamachowskiego ostro o Monice Zamachowskiej! Aleksandra Justa przerywa milczenie

Monika Zamachowska z uwielbieniem opowiada o swoim małżeństwie ze Zbigniewem Zamachowskim. Do tej pory na jej zwierzenia zareagowały jedynie dzieci Zbyszka Zamachowskiego i Aleksandry Justy, teraz głos zabrała również jego była żona. Sprawdźcie, jak Justa skomentowała zachowanie Moniki Zamachowskiej (vel Richardson)!

Tagi: aleksandra justa, monika richardson, monika zamachowska, zbigniew zamachowski

Była żona Zbigniewa Zamachowskiego ostro o Monice Zamachowskiej! Aleksandra Justa przerywa milczenie

Odkąd dziennikarka, Monika Richardson, stała się Moniką Zamachowską, w niemal wszystkich mediach możemy dowiedzieć się szczegółów na temat jej związku ze Zbigniewem Zamachowskim. Monika chętnie udziela wywiadów, opowiadając przy tym także o poprzedniej rodzinie Zbyszka. Większość osób uważa, że dziennikarce zdecydowanie brakuje dyskrecji, ale dzieci Zbyszka i jego poprzedniej partnerki, Aleksandry Justy są tym faktem tak oburzone, że postanowiły skierować sprawę do sądu.

Poprzednia żona Zbigniewa Zamachowskiego do tej pory nie komentowała całej sytuacji. Aleksandra Justa wykazała się prawdziwą klasą i nie odpowiadała na wynurzenia Moniki Zamachowskiej. Dopiero teraz zdecydowała się przerwać milczenie i w oszczędnych słowach jeszcze rad udowodnić, że odcina się od całej sytuacji:

Po pierwsze, zrobiłam bardzo dużo, żeby nasza rodzina była cała. Ale się nie udało - mówi Justa w wywiadzie z magazynem Pani. - Po drugie, to strasznie małe i niezbyt empatyczne wobec bliskich osób, kiedy na łamach prasy załatwia się rodzinne, najbardziej intymne w życiu sprawy. Uważam, że to bardzo tanie, słabe i tandetne, kiedy kosztem innych, a zwłaszcza dzieci, buduje się swój wizerunek.

Jak widać, Justa odpowiedziała mądrze i wyraźnie dystansuje się od nowej rodziny Zbyszka. Myślicie, że Monika Zamachowska skomentuje jej słowa?

Przeczytaj więcej o Monice Zamachowskiej >>>

Autor: J.M.

Publikacja: 24.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Monika Zamachowska o romansie ze Zbigniewem Zamachowskim i byłej żonie aktora!
Monika Zamachowska o romansie ze Zbigniewem ...

Monika Zamachowska (dawniej Monika Richardson) zdecydowała się na kameralny, cichy ślub ze swoim ukochanym Zbigniewem Zamachowskim. Na szczęście udzieliła Vivie! obszernego wywiadu, w którym szczerze opowiedziała o swoim związku i poczuciu odrzucenia ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...