szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Były mąż Edyty Górniak ZABIŁ kobietę na pasach?!

Były mąż Edyty Górniak, Dariusz K., ma poważne kłopoty! Jak dowiedział się Super Express, Dariusz K. śmiertelnie potrącił kobietę na pasach. Zarzuty, które ciążą nad byłym mężem Edyty Górniak, są naprawdę poważne!

Tagi: były mąż edyty górniak, były mąż górniak potrącił kobietę, Dariusz K, wypadek

były mąż górniak

fot: WBF

Super Express informuje, że były mąż Edyty Górniak, Dariusz K., śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę na pasach. Do zdarzenia doszło w al. KEN niedaleko ul. Dzwonniczej na warszawskim Ursynowie. Kobieta prawdopodobnie przechodziła na zielonym świetle, gdy uderzyło w nią BMW kierowane przez Dariusza K.

Przeczytaj także: Czy Edyta Górniak jest BISEKSUALNA?! Znamy odpowiedź!

Gazeta donosi, że w tej sytuacji były mąż Edyty Górniak mógłby odpowiadać za nieumyślne spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Ale okazuje się, że prawdopodobnie mężczyzna był pod wpływem narkotyków! Według informatorów Super Expressu, w moczu Dariusza K. wykryto kokainę.

Według naszych informacji, Dariusz K. przebywa od niedzieli w areszcie, zanim zajmie się nim prokurator. Najprawdopodobniej powoła on biegłego, który oceni, czy obecność narkotyków mogła wpłynąć na zaburzenia przy kierowaniu pojazdem - Czytamy w Super Expressie.

Po tragicznym wypadku Dariusz K. był ponoć bardzo opanowany. Ponoć właśnie dlatego, że był pod wpływem narkotyków. Jeśli zarzuty się potwierdzą, muzykowi grozi do 8 lat więzienia.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 14.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również