szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz zdjęcia Candice Swanepoel w sesji dla i-D. Jak wypadł główny aniołek Victoria's Secret?

Candice Swanepoel w zabawnej sesji dla i-D magazine

Candice Swanepoel to jeden z czołowych aniołków Victoria's Secret. Tym razem, słynąca z idealnej figury modelka wystąpiła w nietypowej, zabawnej sesji dla magazynu i-D. Zobacz jak wygląda rozebrana i roześmiana Candice Swanepoel, w stylizacjach rodem z komiksu!

Tagi: candice swanepoel, candice swanepoel sesje, i-d magazine, modelki, sesje zdjęciowe

Candice Swanepoel w zabawnej sesji dla i-D magazine

fot: i-D

Candice Swanepoel ubrana jedynie w rękawice i uszy Myszki Mickey wygląda wręcz fenomenalnie! Modelka o najpiękniejszej figurze i uśmiechu spośród wszystkich aniołków Victoria's Secret może zaliczyć sesję dla magazynu i-D do wyjątkowo udanych, nawet jak na nią.

Spójrzcie na zdjęcie, gdzie Candice zasłania się jedynie deskorolką, a animowany wąż spogląda na nią z zachwytem - czy nie tak wygląda idealna, kalifornijska blondynka?

Candice Swanepoel pochodzi z RPA i jest znana przede wszystkim, jako modelka bielizny i kostiumów kąpielowych. W tym roku to ona miała na sobie Fantasy Bra - najdroższy, wysadzany drogocennymi kamieniami biustonosz, prezentowany na pokazie Victoria's Secret.

Na szczęście Candice bierze też udział w pokazach high fashion i sesjach dla uznanych magazynów. Efekty, zobacz w naszej galerii!

poprzedni
nastepny
Candice Swanepoel w zabawnej sesji dla i-D magazine
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Zdjęcia: i-D

Publikacja: 03.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...