szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Cannes 2014: 5 powodów, dla których warto śledzić Festiwal w Cannes

Rozpoczął się Festiwal w Cannes 2014, czyli największe europejskie święto filmu. To oczywiście okazja dla gwiazd do zaprezentowania się na czerwonym dywanie, który w najbliższych dniach śledzą wszystkie media i miłośnicy kina oraz mody. Zobaczcie, dlaczego nie możemy już doczekać się kolejnych dni Festiwalu w Cannes!

Tagi: blake lively, cannes 2014, festiwal w cannes 2014, grace of monaco, ryan gosling

Cannes 2014: 5 rzeczy, których nie możemy się doczekać!

1. Ryan Gosling

Tak, to prawda. Najgorętszy aktor filmowy naszych czasów pojawi się w Cannes, by promować swój reżyserski debiut - Lost River. Film jest promowany jako mroczne fantasy, a zobaczymy w nim m.in. Christinę Hendricks i byłą (czy znów obecną?) dziewczynę Ryana, Evę Mendes. Nie wiadomo czy para wróciła do siebie, ale na pewno możemy przygotować się na piękny pokaz obsady na czerwonym dywanie. W tamtym roku film z udziałem Ryana Gosslinga został zmiażdżony przez krytykę, aktor może więc czuś się nieco zdenerwowany. Nic się nie martw Ryan - i tak będziesz wyglądał pięknie!

2. Więcej Blake Lively?

Blake zachwyciła wszystkich swoją kreacją Gucci na Met Gali 2014, więc z radością przyjęłyśmy fakt, że jet Ryana Reynoldsa wylądował dziś w Cannes. Blake pojawi się na jednej z elegantszych imprez na Francuskiej Riwierze jako ambasadorka L'Oreal Paris. Mamy też nadzieję, że będzie towarzyszyła mężowi podczas premiery jego filmu The Captive. Wciąż nie mamy dość zdjęć tej pięknej pary!

3. Cheryl Cole w Cannes jest zawsze wspaniała

Cheryl Cole zachwyca zawsze, kiedy pojawia się na czerwonym dywanie. Tym razem dołączy do Blake Lively, Zoe Saldany i Lary Stone, jako ambasadorka L'Oreal Paris. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć co założy na tę ekskluzywną imprezę! Wszyscy patrzymy na ciebie, Cheryl - nie zawiedź!

4. Kontrowersje wokół Grace of Monaco

Grace of Monaco, z główną rolą Nicole Kidman otworzy festiwal w Cannes. Wiemy, że Nicole założy m.in. suknię od Alexandra McQueena, czekamy więc, by zobaczyć jej wyrafinowane stylizacje. Nie wiemy jeszcze jak film o księżnej Grace przyjmą krytycy, ale wiadomo już, że rodzina królewska z Monako nie jest nim zachwycona. Oskarża producentów o promowanie fałszywego obrazu dworu, księcia Rainiera i samej Grace. Drama na La Croisette to to, co lubimy najbardziej!

5. Jane Campion

Reżyserka Jane Campion jest przewodniczącą tegorocznego Festiwalu w Cannes. To dziesiąta kobieta w historii festiwalu, której powierzono tę prestiżową funkcję! To też jedyna kobieta reżyser, która zdobyła główną nagrodę w Cannes - Złotą Palmę. Wywalczyła ją w 1993 roku za film Fortepian. Jesteśmy pod wrażeniem!

Autor: J.M.

Publikacja: 14.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również