szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
CARA DELEVIGNE zrezygnuje z kariery modelki?

CARA DELEVIGNE zrezygnuje z kariery modelki? Delevigne chce śpiewać i grać w filmach!

Cara Delevigne jest jedną z najsłynniejszych gwiazd modelingu i mimo że ma dopiero 21 lat, to mówi się, że w branży osiągnęła już wszystko! Nic dziwnego więc, że Cara Delevigne myśli o nowych wyzwaniach. Czy zakończy karierę modelki?

Tagi: cara delevigne, CARA DELEVIGNE FILM, CARA DELEVIGNE ZREZYGNUJE Z KARIERY, CARA DELEVIGNE ZREZYGNUJE Z MODELINGU

CARA DELEVIGNE zrezygnuje z kariery modelki? Delevigne chce śpiewać i grać w filmach!

fot: BULLS

Cara Delevigne ma zaledwie 21 lat, a na swoim koncie kontrakty z największymi domami branży. Obecnie modelka jest twarzą kampanii Beauty marki Burberry, współpracowała także z H&M, Moschino, Jasonem Wu, Oscarem de la Rentą, Chanel czy Fendi.

Mówi się, że w branży mody Cara Delevigne osiągnęła już prawie wszystko, więc nic dziwnego, że gwiazda wybiegów myśli już o rozpoczęciu nowej ścieżki kariery. Ostatnio pojawiły się nawet plotki, że Cara zagra w filmie 50 twarzy Greya.

Zobacz też: CARA DELEVINGNE chce nagrywać dla Jaya-Z!

To by pasowało do ostatniego wyznania modelki. Chcę robić muzykę, chcę śpiewać, chcę grać - powiedziała Cara Delevigne w rozmowie z W Magazine.

Będzie Wam brakować Cary jako modelki?

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
MODA WIOSNA 2014: Cara Delevigne w nowej kampanii DKNY!
MODA WIOSNA 2014: Cara Delevigne w ...

Cara Delevigne powraca do kampanii DKNY! Po zastąpieniu jej przez Ritę Orę i pogłoskach o odsunięciu Cary od kontraktu z domem mody, modelka powraca, by znowu pozować na dachu żółtej taksówki. Zobacz ...