szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Słynna modelka Cara Delevingne chce nagrać płytę. Czy wyda ją Jay-Z?

CARA DELEVINGNE chce nagrywać dla Jaya-Z!

Cara Delevingne, przyjaciółka Rity Ory chce pójść w ślady sławnej kumpeli. Znana 
z imprezowego stylu życia modelka, marzy, by sam Jay-Z pomógł jej zrobić karierę piosenkarki! Czy Cara Delevingne nagra płytę?

Tagi: cara delevigne, cara delevingne, cara delevingne jay-z, cara delevingne nagrywa płytę, cara delevingne płyta, cara delevingne śpiewa, płyta Cara Delevingne

CARA DELEVINGNE chce nagrywać dla Jaya-Z!

Czy Caro Delevingne podbije również serca słuchaczy

fot: BULLS

Cara Delevingne rozpoczyna karierę muzyczną! Informatorzy donoszą, że Delevingne pracowała nad swoim demo od miesięcy. Za pośrednictwem sławnych znajomych przedstawiła je szefom Roc Nation i poprosiła, by wzięli ją pod swoje skrzydła. - Cara desperacko pragnie zostać wokalistką. Ostatnio na imprezach ciągle wierciła dziurę w brzuchu Rihannie i Ricie Orze – mówi osoba z otoczenia Cary. – W końcu dopięła swego: poleciły ją swoim: menadżerom Tryanowi Ty Ty Smithowi i Jayowi Brownowi, którzy wraz z Jayem-Z prowadzą Roc Nation.

Delevingne nie poprzestała na tym: zrobiła też wszystko, by spotkać się osobiście z państwem Carter. – Podczas koncertu w Londynie, czekała na nich za kulisami. Po spotkaniu była bardzo zadowolona, bo miała wrażenie, że nadają na tych samych falach. Są spore szanse na to, że Roc Nation podpisze z nią kontrakt – zdradza informator. Chcielibyście usłyszeć dokonania Cary Delevingne? Fakt, że zrobiła sobie ostatnio dwa tatuaże, rzeczywiście może oznaczać, że zamierza porzucić pracę na wybiegu i zostać gwiazdą sceny...

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 28.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Cara Delevingne i Kate Moss razem w kampanii Burberry!
Cara Delevingne i Kate Moss razem ...

Cara Delevingne i Kate Moss wystąpią razem w najnowszej kampanii marki Burberry. Gwiazdy wybiegów pozowały przed obiektywem Mario Testino. Sprawdź, co będą reklamować Cara Delevingne i Kate Moss swoimi twarzami.