szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Brytyjski marcowy Vogue z Carą Delevingne na okładce!

CARA DELEVINGNE po raz pierwszy na okładce brytyjskiego Vogue'a!

Cara Delevingne, brytyjska dwudziestoletnia modelka po raz pierwszy ukaże się na okładce swojego rodzimego, brytyjskiego Vogue'a. Przepiękną Carę będzie można podziwiać, zarówno na okładce, jak i w sesji zdjęciowej do marcowego numeru Vogue. Zdradzamy, co modelka mówi o swoim debiucie w brytyjskim Vogue'u!

Tagi: brytyjski vogue, cara delavingne, cara delevigne, cara delevingne, cara delevingne na okładce, Vogue, vogue okładka

CARA DELEVINGNE po raz pierwszy na okładce brytyjskiego Vogue'a!

Debiut Cary Delevingne w brytyjskim Vogue'u!

fot: facebook.com/BritishVogue

Zalewie 20-letnia brytyjska top modelka Cara Delevingne ma już na swoim koncie występy w kampaniach reklamowych najbardziej ekskluzywnych modowych marek. Można było ją podziwiać w kampanii Chanel, DKNY i Burberry.

Cara Delevingne dla brytyjskiego Vogue'a

Ponadto modelka nieustannie chodzi po wybiegach u największych projektantów, jak Versace i Victoria's Secret. Fakt, że Cara dopiero po raz pierwszy ukaże się na okładce brytyjskiego Vogue'a niezwykle nas dziwi. Sama modelka także jest zaskoczona taką decyzją, jednak, jak sama skromnie przyznaje nie mogła uwierzyć w to, że to właśnie ona będzie twarzą marcowej okładki.

Kiedy zostałam poproszona o pozowanie do okładki brytyjskiego Vogue'a, nie mogłam w to na początku uwierzyć. To jest coś, o czym marzy każda mała dziewczynka - mówi w wywiadzie Cara - Myślę, że jest to jedna z najbardziej szokujących rzeczy, jaka mnie do tej pory w życiu spotkała. Byłam tak zszokowana, że potrzebowałam kogoś, kto mógłby mnie uszczypnąć. Pytałam siebie: "co się dzieje?" i wciąż nie mogłam w to uwierzyć.

Nie docierało to do mnie, dopóki nie zobaczyłam okładki marcowego wydania Vogue'a. To takie cudowne uczucie - mówi w wywiadzie dla vogue.co.uk Cara Delevingne - Mam zamiar wykupić 20 egzemplarzy z najbliższego sklepu!

A jak wam się podoba okładka najbardziej popularnego pisma modowego na świecie z Carą Delevingne?

Autor: Monika P.

Zdjęcia: facebook.com/BritishVogue

Publikacja: 07.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Cara Delevingne i Kate Moss razem w kampanii Burberry!
Cara Delevingne i Kate Moss razem ...

Cara Delevingne i Kate Moss wystąpią razem w najnowszej kampanii marki Burberry. Gwiazdy wybiegów pozowały przed obiektywem Mario Testino. Sprawdź, co będą reklamować Cara Delevingne i Kate Moss swoimi twarzami.