szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

CARA DELEVINGNE rzuca modeling?

Szok! Cara Delevingne poważnie zastanawia się nad zakończeniem kariery na wybiegu. Dlaczego?

Tagi: cara delevingne, moda 2014, modelki zdjęcia, popularne modelki

Cara Delevingne

10. Cara Delevingne - brytyjska modelka, która podbiła świat mody w kilka miesięcy. Porównywana do Kate Moss Cara, uwielbia imprezy i choć pochodzi z arystokratycznej rodziny, szybko stała się symbolem buntu, wyznaczając w modzie zupełnie nowy styl (kraciaste koszule i śmieszne czapeczki to jej znak rozpoznawczy).

Cara Delevingne przyznała, że chce zakończyć karierę w modelingu. Jak czytamy w niezwykle odważnym wywiadzie udzielonym przez modelkę brytyjskiemu The Guardian, Cara nigdy nawet nie chciała pracować na wybiegu, a jej sukces to zbieg okoliczności.

Nienawidzę paprazzi, nie znoszę, jak ludzie traktują mnie jak wieszak - mówi Delevingne. Zrobiłam nawet tatuaż na nodze Made in England, który symbolizuje cały ten koszmar i przedmiotowe traktowanie modelek, z którym stykam się na co dzień w pracy.

Śpiewające modelki. Posłuchaj jak śpiewa Kate Moss czy Cara Delevingne >>>

Przypomnijmy, Cara Delevingne już nieraz przyznawała w wywiadach, że jej dziecięcym marzeniem było, jest i będzie aktorstwo.

Praca na wielkim ekranie to właśnie to, co mnie kręci od zawsze. Modelką zostałam tylko po to, by zarobić pieniądze na kursy aktorskie. Rodzice przestali mnie finansować w wieku 16 lat. Musiałam sobie jakoś dawać radę - dodaje.

Kate Moss i Cara Delevingne fot. instagram

Cara Delevingne w roli aktorki? Zobaczcie, czy się nadaje >>>

Kiedy modelka zamierza rzucić karierę na wybiegu? Tego nie wie jeszcze nawet sama Cara.

Mam kontrakty podpisane na 1,5 roku do przodu. Ale żyję swoim marzeniem - powiedziała supermodelka. Oprócz pracy aktorki, Cara chciałaby także sprawdzić się w roli piosenkarki i nagrać swój własny album.

Cara Delevigne dla DKNY

Autor: EB

Publikacja: 21.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Cara Delevingne i Kate Moss razem w kampanii Burberry!
Cara Delevingne i Kate Moss razem ...

Cara Delevingne i Kate Moss wystąpią razem w najnowszej kampanii marki Burberry. Gwiazdy wybiegów pozowały przed obiektywem Mario Testino. Sprawdź, co będą reklamować Cara Delevingne i Kate Moss swoimi twarzami.