szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Cara Delevingne ujawnia kolejny talent! Co pokazała tym razem?

Cara Delevingne nie przestaje nas zaskakiwać! Modelka gra w filmach, śpiewa, gotuje, ale tym razem udowodniła, że potrafi również grać na perkusji. Zobaczcie, jak Cara Delevingne radzi sobie jako perkusistka!

Tagi: cara delevingne, cara delevingne film, cara delevingne perkusja

Cara Delevingne ujawnia kolejny talent! Co pokazała tym razem?

Cara Delevingne to prawdziwa kopalnia talentów, a my wciąż nie mamy dość oglądania jej w kolejnych odsłonach. Uwielbiamy Carę w sesjach, na ekranach kin czy w piosenkach, które wykonuje z prawdziwym wdziękiem. Tym razem, Cara znów zadziwiła wszystkich - pokazała, że świetnie radzi sobie z perkusją!

Podczas jednego z eventów, na którym Cara Delevingne była gościem, czekał na nią instrument. Modelka zasiadła więc za zestawem perkusyjnym i z bardzo poważną miną dała pokaz swoich umiejętności. Przyznajemy, że poradziła sobie świetnie!

Cara jest wielbicielką punkowego stylu, więc fakt, że ciągnie ją do perkusji nie dziwi nas aż tak bardzo. Zwłaszcza, że super modelka potrafi chyba wszystko. Czekamy więc na ujawnienie kolejnych talentów Cary i nie możemy się już doczekać czym zaskoczy nas następnym razem.

Przeczytaj więcej o Carze Delevingne >>>

Zobaczcie, jak Cara Delevingne sprawdza się jako perkusistka!
Autor: J.M.

Publikacja: 28.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Cara Delevingne i Kate Moss razem w kampanii Burberry!
Cara Delevingne i Kate Moss razem ...

Cara Delevingne i Kate Moss wystąpią razem w najnowszej kampanii marki Burberry. Gwiazdy wybiegów pozowały przed obiektywem Mario Testino. Sprawdź, co będą reklamować Cara Delevingne i Kate Moss swoimi twarzami.