szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Cara Delevingne: nowa rola modelki po filmie ANNA KARENINA!

Cara Delevingne w filmie KIDS IN LOVE: pierwsze zdjęcia!

Cara Delevingne coraz śmielej poczyna sobie w filmowym światku. Po niewielkim epizodzie w filmie Anna Karenina, 21-letnia modelka otrzymała rolę w produkcji Kids In Love. Zobacz pierwsze ujawnione zdjęcia z planu!

Tagi: cara delevingne, cara delevingne anna karenina, cara delevingne film, cara delevingne kids in love, cara delevingne zdjęcia

Cara Delevingne w filmie KIDS IN LOVE: pierwsze zdjęcia!

fot: Instagram

Cara Delevingne wystąpi w filmie Kids In Love - taką wiadomość usłyszeliśmy już kilka tygodni temu, jednak dopiero teraz ujawnione zostały pierwsze zdjęcia z planu. Niewielka rólka w Annie Kareninie u boku Keiry Knightley sprawiła najwyraźniej, że modelka rozsmakowała się w karierze kinowej.

Cara Delevingne zagra w filmie 50 twarzy Greya?>>

Doświadczenie z wybiegu może okazać się w na nowej drodze zawodowej niezwykle pomocne. Cara Delevingne mimo młodego wieku jest niezwykle przyzwyczajona do spojrzeń, braku intymności oraz błysku fleszy. Nawet na fotografiach można zauważyć, że przed kamerą zachowuje się bardzo naturalnie.

Cara Delevingne vs. Kate Moss!>>

Fabuła Kids In Love opisywana jest jako historia bogatych dzieciaków prowadzących dziki styl życia, wypełniony imprezami i eksperymentowaniem z narkotykami. Co interesujące, jedna ze scen filmu kręcona była podczas tegorocznego Karnawału w Notting Hill 2013.

W Kids In Love oprócz Cary Delevingne zobaczymy m.in. gwiazdę popularnego serialu Skins - Sebastiana De Souza.

poprzedni
nastepny
Cara Delevingne w filmie KIDS IN LOVE: pierwsze zdjęcia!
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: monroe

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 26.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Cara Delevingne i Kate Moss razem w kampanii Burberry!
Cara Delevingne i Kate Moss razem ...

Cara Delevingne i Kate Moss wystąpią razem w najnowszej kampanii marki Burberry. Gwiazdy wybiegów pozowały przed obiektywem Mario Testino. Sprawdź, co będą reklamować Cara Delevingne i Kate Moss swoimi twarzami.