szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zdjęcia i spot reklamowy z kampanii YSL Baby Doll z Carą Delevingne

CARA DELEVINGNE w kampani Yves Saint Laurent BABY DOLL! Zdjęcia i wideo!

O tym, że Cara Delevingne została twarzą kampanii Baby Doll luksusowej marki Yves Saint Laurent wiemy już od dłuższego czasu. Dziś prezentujemy wam zdjęcia i spot reklamowy z tej kampanii, promującej nową maskarę do rzęs marki YSL. Czy firma mogła sobie wymarzyć lepszą twarz Baby Doll? ;)

Tagi: cara delevinge ysl 2013, cara delevingne, cara delevingne kampania yves saint laurent 2013, cara delevingne reklama yves saint laurent, cara delevingne tusz do rzęs, cara delevingne yves saint laurent, yves saint laurent baby doll collection

CARA DELEVINGNE w kampani Yves Saint Laurent BABY DOLL! Zdjęcia i wideo!

Cara Delevingne dla Yves Saint Laurent

fot: BULLS

W najnowszej kampanii Yves Saint Laurent, reklamującej nową, rewolucyjną maskarę Baby Doll, możemy podziwiać piękną modelkę Carę Delevingne. Po kontraktach z takimi markami odzieżowymi, jak Blumarine, Chanel, Burberry czy Reserved, Cara postanowiła spróbować swoich sił w reklamie kosmetyków. Chcecie zobaczyć, jak poradziła sobie w kampanii Baby Doll Collection 2013 dla marki Yves Saint Laurent? Zobaczcie zdjęcia i obejrzyjcie spot reklamowy.

Zobacz także: Cara Delevingne gwiazdą kampanii Reserved na sezon wiosna lato 2013! [dużo zdjęć!] >>

W reklamie nowej, rewolucyjnej maskary YSL z kolekcji Baby Doll Cara wciela się w rolę typowej dziewczyny z lat 60., która uczestniczy w kameralnym przyjęciu. Ubrana w małą czarną i szpilki od Mary-Jane, Cara prezentuje się z jednej strony niezwykle dziewczęco, z drugiej zaś seksownie i uwodzicielsko. Spojrzenie przyciągają szczególnie jej oczy z niebotycznie długimi rzęsami.

Mascara Volume Effect Faux Cils Baby Doll jest jednym z wielu kosmetyków z kolekcji Baby Doll. Obok nowej maskary linia prezentuje także eyelinery w pięciu kolorach, lakier do paznokci i flamaster do ust. Wszystkie kosmetyki trafią do sprzedaży już pod koniec maja 2013.

Przeczytaj też: Modne lakiery do paznokci od YSL. Kolekcja La Laque Couture Tie & Die >>

Cara Delevingne w Yves Saint Laurent

Cara Delevingne w Yves Saint Laurent

Cara Delevingne w Yves Saint Laurent

Obejrzyj spot reklamowy nowej maskary od Yves Saint Laurent, z kolekcji Baby Doll z Carą Delevingne.
Autor: Monika P.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Cara Delevingne i Kate Moss razem w kampanii Burberry!
Cara Delevingne i Kate Moss razem ...

Cara Delevingne i Kate Moss wystąpią razem w najnowszej kampanii marki Burberry. Gwiazdy wybiegów pozowały przed obiektywem Mario Testino. Sprawdź, co będą reklamować Cara Delevingne i Kate Moss swoimi twarzami.