szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Castingi do Top Model 3

Castingi do TOP MODEL 3. Zobacz zdjęcia z ostatniego castingu w Warszawie!

Castingi do TOP MODEL 3 zakończone! W niedzielę, 2. grudnia 2012, w Warszawie odbył się ostatni casting do trzeciej edycji programy Top Model. Zostań modelką. Na castingu w siedzibie TVN zjawiły się tłumy pięknych dziewczyn i jury w składzie Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz nowa jurorka, Kasia Sokołowska, która zastąpiła Karolinę Korwin-Piotrowską. Zobacz najlepsze zdjęcia z castingu w Warszawie!

Tagi: castingi do top model gdzie się odbywają, castingi do trzeciej edycji top model, Joanna Krupa, michał piróg, top model, top model 3, top model 3 casting, top model 3 casting zdjęcia, top model castingi 2012, Top Model Zostań Modelką 3

Castingi do TOP MODEL 3. Zobacz zdjęcia z ostatniego castingu w Warszawie!

W Top Model 3 zobaczymy jury w nowym składzie. Obok Joanny Krupy, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki zasiadła Katarzyna Sokołowska - reżyserka pokazów modowych. W trzeciej edycji Top Model. Zostań Modelką zastąpiła Karolinę Korwin-Piotrowską.

fot: WBF

Jury Top Model wybrało już dziewczyny, które przejdą do kolejnego etapu castingów. W niedzielę, 2 grudnia 2012, w Warszawie odbył się ostatni casting do trzeciej edycji programu Top Model. Zostań Modelką. Wcześniej castingi odbyły się w czerwcu w Poznaniu, Rzeszowie i Białymstoku.

W siedzibie TVN przy ulicy Wiertniczej w Warszawie zgromadził się tłum ślicznych, długonogich dziewczyn, które walczyły o szansę zostania trzecią polską top model i zrobienia światowej kariery w modelingu. Oprócz uczestniczek, na casting do Top Model 3 przybyło sporo kibiców i fanów programu, którzy z wrzaskiem przywitali prowadzącego program, Michała Piróga i jurorów Top Model 3 - Joannę Krupę, Michała Wolińskiego, Marcina Tyszkę i Katarzynę Sokołowską, która w trzeciej edycji zastąpiła Karolinę Korwin-Piotrowską.

Katarzyna Sokołowska zajmuje się reżyserowaniem pokazów mody i największych imprez modowych w kraju. Od 16 lat współpracuje z producentami, domami mody, projektantami, agencjami reklamowymi, agencjami modelek. Specjalizuje się w pokazach mody i złożonych widowiskach zawierających ceremonie rozdania nagród, otwarcia, premiery, kolacje, pokazy, elementy show (taniec, muzyka i inne) - możemy przeczytać na jej stronie.

Top Model 3 już wiosną 2013 w TVN

Od kilku miesięcy media prześcigały się w spekulacjach na temat Top Model 3. Dzisiaj rozwiewamy wszystkie wątpliwości - Top Model wraca na antenę stacji TVN wiosną 2013 roku. Wtedy też będzie można zobaczyć, jak na castingach radziły sobie uczestniczki i jak w nowej roli sprawdza się sobie Katarzyna Sokołowska. Która z dziewczyn dołączy do poprzednich top model - Pauliny Papierskiej i Olgi Kaczyńskiej. Zobaczymy już wiosną!

Zobacz zdjęcia z warszawskiego castingu do Top Model 3!

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 03.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
"Top Model" już od 1 września w TVN! [WIDEO]
"Top Model" już od 1 września ...

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja ...

Gołe męskie torsy i dużo zabawy. Marcin Tyszka o nowej edycji Top Model
Gołe męskie torsy i dużo zabawy. ...

Kolejna edycja Top Model to nie tylko piękne modelki, ale również modele. To oni wzbudzają największe zainteresowanie nie tylko wśród jurorów. Marcin Tyszka zdradza co działo się na planie Top Model 4!

Zmiany w Top Model 4! W programie wystąpią mężczyźni
Zmiany w Top Model 4! W ...

Top Model 4 rusza jesienią 2014. Na fanów programu o modelkach czeka wielka zmiana - w nowej edycji show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni!