szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Cate Blanchett nową twarzą zapachów Armaniego

Cate Blanchett w reklamie Armaniego

Cate Blanchett nową twarzą zapachów Armaniego? Tak! Piękna blondynka będzie teraz reklamować perfumy firmowane marką ARMANI. Projektant uważa aktorkę za symbol kobiet, dla których projektuje swoje kreacje.

Tagi: Cate Blachett i Aramani, cate blanchett, cate blanchett reklamuje perfumy, Cate Blanchett twarzą zapachów Armaniego, Cate Blanchett w reklamie, cate blanchett-wikipedia, co reklamuje Cate Blanchett

Cate Blanchett nową twarzą zapachów Armaniego

CATE BLANCHETT dołączy do grona gwiazd w reklamach wielkich marek

fot: BULLS

Cate Blanchett będzie twarzą perfum Armaniego. Gwiazda podpisała rekordowy kontrakt z włoską marką opiewający na 10 milionów dolarów!
 Piękna Australijka od lat jest lojalną klientką projektanta. W kreacjach 
Armani Prive pojawiała się na oficjalnych premierach i rozdaniach nagród. Nic dziwnego, że Georgio Armani zaproponował jej, by została twarzą zapachów firmowanych jego nazwiskiem.

Za udział w kampanii aktorka zainkasowała rekordową gażę, która jest wyższa niż ta, którą koncern Chanel zaproponował Bradowi Pittowi aż o 3 miliony dolarów! Faktem jest, że Cate miała fantastyczną pozycję wyjściową do negocjacji wynagrodzenia. Na jej korzyść przemawiało choćby to, że do tej pory jeszcze nigdy nie brała udziału w reklamie żadnego innego zapachu.

Oczywiście, nie bez znaczenia była też opinia samego Georgio. Twórca modowego imperium jest pod wrażeniem klasy i stylu Blanchett. Ona uosabia kobietę, dla której projektuję – wyznał zachwycony Armani. Co sądzicie o tym wyborze? Jesteście ciekawi kampanii z udziałem gwiazdy?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 29.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...